سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

ماجراهای شکوفه سرا - نمایش محتوای سیما

 

 

ماجراهای شکوفه سرا

Loading the player...
کارگردان و تهیه کننده : علی حلوی
دستیار تهیه : مونیک رفیعی مقدم
نویسندگان : فاطمه صدرا، مریم نظر پور
بازنویسی فیلمنامه: علی حلوی 
تصویر برداران: مازیار بهروز، عباس خان درخشان 
دستیاران تصویر: فرزاد عاشوری، سجاد آذریان
صدابردار: حمید سلیمان زاده
 دستیار صدا: محمد سواری، ابوالفضل محمدی
 دستیار کارگردان: امین پور سعید
تدارکات : ابوالفضل محمدی
گریم: آرمین حسن زاده، الهام عادلی
 تدوین:سید جعفر رحیمی مقدم 
 آهنگساز:پدرام ایمانی
خواننده تیتراژ: نوشالی
عکاس: دانیال شفیعی
 بازیگران: علیرضا تاج شهرستانی، محمد هندی، جابر وثوق، محمد زارعی، طوبی رحمان نیا، ارشد امیر اسکندری، محمد سهیلی، علی علیپور، وحید محبوب بشری، نیما رهایی، مونیک رفیعی مقدم، هنگامه قدری، صالح اصغری، سهیلا اخلاقی، پونه اصغری، تقوی، شیرین محسنی، فهیمه مومنی، محمد زیده سرایی
 
ماجراهای شکوفه سرا با حال و هوای انتخاباتی از شبکه باران پخش می گردد. 
بخش انتخاباتی این سریال در 30 قسمت 20 دقیقه ای از صدا و سیمای گیلان در حال پخش می باشد. داستان این سریال درباره آقای ولی شکوفه سرایی است که در قرعه کشی بزرگ شهر فرش برنده یک دستگاه اتومبیل شاسی بلند می شود. ورود این ماشین به منزل او چالش هایی مانند توقعات خانواده و همسایه ها را به دنبال دارد. وی مشکلات زیادی را تجربه می کند و تصمیم می گیرد با پول حاصل از فروش ماشین سرمایه گذاری کند. 
داستان با کاندیداتوریی آقای شکوفه سرایی در انتخابات شورا ادامه می یابد و اتفاقات ریز و درشتی داستان را پیش می برد. در این سریال به قصه های فرعی دیگری نیز در هر قسمت با موضوعات اجتماعی از قبیل: شایعه، چشم و هم چشمی، افراط در استفاده از شبکه های اجتماعی، چالش های عاطفی، عکس سلفی و... در کنار داستان اصلی در قالب طنز پرداخته می شود. این سریال به فضای روستا و غذاهای محلی نیز توجه ویژه دارد.  لوکیشن های ضبط این سریال را شهرها و روستاهای: رشت، خمام ، سنگر و بلسبنه تشکیل می دهند. 
سریال ماجراهای شکوفه سرا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شهر و روستایی از یکشنبه تا پنج شنبه از ساعت 22:30 از شبکه باران پخش خواهد شد.
سال تولید: 1396