رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۸

- نمایش محتوای صدا

 

 

Loading the player...
این روزها هنگامی که یادی از دفاع مقدس می‌شود، دنیایی از شرف و حماسه ملتی نجیب و آزاده در اذهان تداعی می‌شود که عطر معنویت و صفای خاصی به ما ارزانی می‌دارد. ملتی که با پرورش رزمندگانی حماسه‌آفرین مفهوم روشن تعبد در برابر ولایترا به نمایش گذاشتند و با انگیزه ادای تکلیف در پی مرجع و رهبر» خود سر از پا نشناخته، به جبهه‌های حق علیه باطل شتافتند و طلوع عشقی بی‌بدیل را ترسیم کردند و به پیروزی بزرگی که حفاظت از وجب به وجب سرزمین اسلامی و صیانت از مکتب و عقیده بود دست یازیدند.
هفته دفاع مقدس یادآور خون‌های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد. فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می‌بینند. وارثان دفاع مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشستن عوض نمی‌کنند. ایستادگی آنها نشستگان تاریخ را به قیام وا می‌دارد و این پیام بزرگ دفاع مقدس است.

پرچمداران عشق برنامه ای رادیویی است که با توجه ویژه به هشت سال دفاع مقدس دلاورمردی های رزمندگان، آزادگان، جانبازان و ایثار گران را یادآور می شود.

این برنامه از شنبه تا پنجشنبه ساعت 5 بامداد به مدت 15 دقیقه از رادیو گیلان پخش می شود. 

این برنامه با هدف آشنایی مخاطبان و بخصوص قشر جوان به هشت سال دفاع مقدس و گرامیداشت خاطرات شهدا تهیه و پخش می شود. باز خوانی عملیات های دوران دفاع مقدس، وصیت نامه شهدای گیلانی و سخنان رهبر معظم انقلاب و حضرت امام خمینی (ره)، تهیه گزارش از خانواده معظم شهدا، موسیقی های حماسی با کلام و بی کلام از بخش های مختلف این برنامه می باشد. 
 
 
تاریخ تولید: 1395
تهیه کننده: فرهاد بیانی فر 
نویسنده : فرهاد بیانی فر 
گوینده :آذر پور مساح
صدابردار:معصومه همتی