سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۹ دی ۱۴۰۰

دریچه - نمایش محتوای صدا

 

 

جدیدترین تولیدات رادیو

بازگشت به صفحه کامل
« بازگشت

دریچه

دریچه


Loading the player...
 

دریچه نام برنامه ای ست رادیویی با حضور مسئولان و کارشناسان روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 11:45 تا12:30 به نواقص اقتصادی استان می پردازد.

 

اقتصاد گيلان سال ها است كه مورد غفلت قرار گرفته و به دست فراموشي سپرده شده است. گیلان از قطب های مهم اقتصادی کشور محسوب می شود اما مورد غفلت قرار گرفته است، تقویت بخش کشاورزی، توسعه واحدهای صنعتی، معدنی، گردشگری و کاهش نرخ بیکاری با سرمایه گذاری کلان بخش خصوصی، ترغیب مردم به مصرف تولیدات داخلی، و غیره از جمله مواردی است که در گردش چرخ اقتصاد گیلان همگان باید به این مهم توجه داشته باشند، در راستای رسیدگی به مشکلات استان رادیو گیلان اقدام به تهیه و پخش برنامه ای با عنوان دریچه نموده، در این برنامه و جوابگویی آن از سوی مسئولان از طریق رادیو گیلان برنامه ای با عنوان دریچه تهیه و پخش می نماید.

 

این برنامه به برسی مشکلات استان که از طریق مکاتبات شوراها و معتمدین و تماس های تلفنی مردمی با روابط عمومی مرکز انجام می گیرد - می پردازد.

برنامه دریچه محدود به شهر رشت نیست و هم استانی های عزیز از سراسر استان گیلان می توانند از طریق تلفن های: 162 و 01318827004 و با ار سال پیامک به 2000162162 ارتباط برقرار کنند و مسائل و مشکلات خود را بیان نمایند.

       
       

 

 

تاریخ تولید: 1393

تهیه کنندگان: حسین صدیقی، محمدرضا درودی

گویندگان: امیرحسینی، حسین سیری

گزارشگر: فاطمه صارمی