صفحه اصلی سیما    سیما جدول پخش سیما جدول پخش هفتگی سیما
 
جدول پخش هفتگی سیما
شنبه
یک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه

کلمات کلیدی
 

نظرات 

 
#525 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیمامقصودی 04 شهریور 1393 ساعت 20:30
با عرض سلام و خسته نباشید
بازی روز سه شنبه تیم ملوان نه از شبکه باران و نه از شبکه ورزش پخش زنده تلویزیونی نداشت است.اگر دوستان واحد سیما ادعای این رادارند که از شبکه ورزش پخش شده است پس چرا این دوستان این مسابقه را حداقل از تصاویر شبکه ورزش استفاده نکردند و بر روی آنتن نبردند؟
شبکه سهند (آذربایجان شرقی) و رادیو تبریز در فصلهای قبل همه مسابقه های خارج از خانه حتی بازیهای در تهران تیمهای تبریزی را پخش زنده می کردند.شبکه خوزستان روز دوشنبه در اقدام تحسین بر انگیزی هر سه بازی تیمهای خوزستانی را «به طور همزمان»(چه به صورت تصویری و یا کامل)پخش زنده کرد.
من به آقای نصرپور مدیر کل مرکز یک درخواستی دارم و این است که لطفا حتما خواهشا تمام مسابقات خانگی و غیرخانگی تیم ملوان را پخش رادیویی و تلویزیونی کنند.لابد می گویند خرج می برد؛ببرد یک رویداد مهمی برای استان در حال انجام است و به خرج کردن آن می ارزد.در این فصل فقط یک تیم حاظر گیلانی در لیگ برتر است.فقط با یک برنامه ریزی و تلاش مضاعف این امر به ثمر می رسد .
خوشایند نیست که به دلایل غیر منطقی مسابقات خارج از خانه تیم ملوان پخش زنده رادیویی نداشته باشد.
آقای نصرپور لطفا رسیدگی کنید.پایدار باشید..
پاسخ :با سلام واحترام وتشکر از شما مخاطب گرامی نظرتان امروز به صورت پیامهای مردمیبه رویت مدیران خواهد رسید وبعد بصورت کتبی نیز برای مدیرکل محترم ارسال می گردد موفق وسلامت باشید.
نقل قول
 
 
#524 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیمااحمدی از چابکسر 04 شهریور 1393 ساعت 14:33
"احمدی از چابکسر"]سلام. جرا بازی ملوان رو پخش نمی کنید؟ واقعا که دیدگاههای عجیبی بر این شبکه حاکم هست. مردم استان دوست دارند بازی نمایندشونو ببینند.
پاسخ :با سلام واحترام وتشکر از توجه شما از قرار امکانات فنی برای پخش بعضی از بازیها وجود نداردونیاز است موانع ومشکلات مالی وفنی برطرف شود امیدواریم طوری شود که همه راضی باشند با سپاس
آخه ما شبکه ورزش نداریم. وقتی بازی رو شبکه ورزش پخش می کنه شما هم می تونستید همونو پخش کنید. نیاز به هیچ امکاناتی نبود. خیلی از استانها باری تیم لیگ 1شون رو با علاقه پخش می کنند اونوقت شبکه باران.
پاسخ :با سلام مجدد وتشکر از شما درتماس روابط عمومی با مدیر بخش ورزش شبکه (آقای هادی زاده )ایشان اظهار داشتند امکان پخش برای ما وجودنداشت ورزشگاه اکباتان امکانات تصویربرداری ندارد ودرضمن از نظر مالی پخش بعضی از بازیهاکه خارج از استان برگذار می شود به صرفه نیست در ضمن گاهی در آن زمان آنتن شبکه خالی نیست که پخش گردد.
مخاطب محترم نظرودرخواست های شما برای مدیران وهمکاران جهت پاسخگویی دقیق تر ارسال می گردد ولیکن اگر سوال دیگری داشتید می توانید با شماره های مرکز تماس بگیرید 01318827001الی 3 گروه ورزش و8827004 روابط عمومی با سپاس
نقل قول
 
 
#523 بازی ملواناحمدی از چابکسر 03 شهریور 1393 ساعت 19:53
سلام. جرا بازی ملوان رو پخش نمی کنید؟ واقعا که دیدگاههای عجیبی بر این شبکه حاکم هست. مردم استان دوست دارند بازی نمایندشونو ببینند.
پاسخ :با سلام واحترام وتشکر از توجه شما از قرار امکانات فنی برای پخش بعضی از بازیها وجود نداردونیاز است موانع ومشکلات مالی وفنی برطرف شود امیدواریم طوری شود که همه راضی باشند با سپاس
نقل قول
 
 
#522 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیماخزری 03 شهریور 1393 ساعت 17:52
با درود دوباره... از پاسخ نا کامل و مبهمتون در هر صورت سپاسگذارم... پخش کردن بازیهای داخلی و بازیهایی که شبکه استانیه همون استان پخش میکنن منظور نبود... امیدواریم بازیهایی که هیچ شبکه ای پخش نمیکنه تو شبکه باران پخش بشه! با سپاس و خسته نباشید
پاسخ :با سلام دوباره وتشکر از لطف وتوجه شما-طبق گفته همکاران فنی وپخش ازقرار امکانات فنی برای پخش در بعضی از باشگاهها وجودندارد این بازی از شبکه ورزش پخش شد باز در خدمت شما هموطنان هستیم موفق وسلامت باشید.
نقل قول
 
 
#521 بازی ملواننعیم 03 شهریور 1393 ساعت 17:20
لطفا بازی ملوان و راه اهن را پخش زنده کنید . چرا با این همه از مخاطبان این برنامه از پخش ان خود داری می کنید ؟
پاسخ :باسلام واحترام این بازی در باشگاه اکباتان بود که امکان پخش آن از طرف شبکه های سراسری واستانی وجود نداشت ولیکن در شبکه ورزش پخش شد با سپاس موفق باشید.
نقل قول
 
 
#520 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیماخزری 02 شهریور 1393 ساعت 23:56
با درود و عرض خسته نباشید... فکر نمیکنم انتظار پخش زنده بازیهای ملوان تنها نماینده استانمون توقع نا بجایی از شبکه ای به نام باران باشه!! امیدوارم این پیام و در خواست که خواست عده زیادی از هم استانیهای عزیز هم هست در حد همین پیام اینجا نمونه!! و امیدوار به پیگیری و انعکاس این موضوع باشم با تشکر
پاسخ :با سلام واحترام وتشکر از توجه شما به شبکه باران شبکه خودتان-همانطور که مطلع می باشید تا الان شبکه تا آنجا که امکان داشته بازیهارا پخش کرده است امکان دارد بازی امروز از شبکه پخش نشودولیکن همکاران پخش اگر خبرجدیدی بود حتما اعلام خواهند کرد با تشکر موفق باشید.
نقل قول
 
 
#519 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیمازهرا ابراهیمی 02 شهریور 1393 ساعت 14:43
با سلام شبکه باران خیلی شبکه خوبی است و من و خانواده ام از این شبکه راضی هستیم
پاسخ :با سلام واحترام وتشکر از لطف وتوجه تان موفق باشید.
نقل قول
 
 
#518 سریال کره ایآذین 01 شهریور 1393 ساعت 19:26
با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی همکاران پخش
خواهشمندم اگر امکان دارد سریال کره ای بازگشت ایلجیما را که از شبکه 3 قبلا پخش شده را مجددا شما پخش کنید.با تشکر
پاسخ :با سلام واحترام وتشکر ازشما- نظر ودرخواست شما برای پخش سیما ارسال می گردد با تشکر فراوان
نقل قول
 
 
#517 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیمامهدیه 01 شهریور 1393 ساعت 14:50
سلام اگه امکانش است سریال هشدار برای کبرا۱۱ رو از فصل ۱۹پخش کنید من خیلی دنبال این سریال می گردم خواهش می کنم پخش کنید خیلی ممنون می شم جواب همکاراتون هم به ما بگین که ایا پخش می کنن یا نه
پاسخ :با سلام واحترام درخواست شما برای پخش سیماارسال می گردد اگر پاسخ دریافت شد حتما خدمتتان ارائه می گردد موفق باشید وسلامت
نقل قول
 
 
#516 درخواستمریم علیزاده 31 مرداد 1393 ساعت 16:27
سلام یه مستندی به نام هیرگان جمعه صبح پخش کردید راجع به گیلان.چراتوسایت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟میخوام دانلودش کنم.میخوام.
پاسخ :با سلام واحترام وتشکر از توجه شما -امکان دانلود وبارگذاری برنامه ها فعلا وجودندارد اگر خواستید می توانیم برای پخش دوباره ارسال نماییم موفق وسلامت باشید.
نقل قول
 
 
#515 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیما1944 30 مرداد 1393 ساعت 23:14
سلام خسته نباشید دوستان
دو نکته رو می خواستم بگم. اول اینکه به نظرم زیاد درست نیست پخش سریالی رو نصفه قطع کنید. یه طوری بی احترامی به بیننده هاست که فیلمو دنبال کردن. منظورم ارتش سری هست.
دوم اینکه چرا شبکه باران برای دوبله گیلکی تلاشی نمی کنه. البته نه که همه سریالا. ولی گاهی یه سریال خوب و البته جدی (نه صرفا کمدی) اگه به گیلکی دوبله بشه به نظرم خیلی استقبال بشه.
خوشحالم که شبکه ی خوبی داریم. ممنونم
پاسخ :با سلام واحترام وتشکر از توجه شما نظرتان برای همکاران در پخش سیما وتولید برنامه ها ارسال می گردد موفق وسلامت باشید.
نقل قول
 
 
#514 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیما1944 28 مرداد 1393 ساعت 15:00
سلام دوستان خسته نباشیدسریال ارتش سری دیگه پخش نمیشه؟
پاسخ :با سلام واحترام فعلا پخش نمی شود نظر ودرخواست شما برای همکاران پخش ارسال می گردد موفق باشید.
نقل قول
 
 
#513 فیلم جدیدساسان 28 مرداد 1393 ساعت 13:16
سلام دوستان خواهشمندم فیلم های جدید ایرانی درست کنی که علی صادقی ومهران مدیری بازی کند باتشکر
پاسخ :با سلام واحترام فیلم وسریالهایی که این هنرمندان بازی کنند باید در شبکه های سراسری ساخته شود وبه امید خدا اگر ساخته شد در شبکه های استانی هم پخش شود ویا از کارهای قبلی آنها می توان استفاده کرد با تشکر از لطف شما موفق باشید
نقل قول
 
 
#512 درخواستمیثاق 28 مرداد 1393 ساعت 12:08
با سلام.در صورت امکان ویدئو کامل بازی تیم های لسمان مروارید خزر و قوی سپید انزلی رو یا دوباره پخش کنید یا اگه امکان داره داخل آرشیو بذارید خیلی ممنون میشم.
پاسخ :با سلام واحترام نظرودرخواست شما برای همکاران پخش وگروه ورزش ارسال می گردد موفق وسلامت باشید.
نقل قول
 
 
#511 سریال کره اینرگس 27 مرداد 1393 ساعت 14:03
آقا چی شد پس این سریال کره ای
پاسخ :با سلام واحترام کدام سریال منظورتان می باشد ؟اگر اسم سریال را بفرمایید برای همکاران پخش ارسال می کنیم موفق وسلامت باشید.
نقل قول
 
 
#510 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیماخرگوش خوکی 27 مرداد 1393 ساعت 01:43
لطفا سریال ایمان و قهرمان رو پخش کنین گل ایرانیا عاشق فیلم کره این
پاسخ :باسلام واحترام درخواست ونظر شمابرای همکاران پخش سیما ارسال می گردد سلامت باشید.
نقل قول
 
 
#509 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیمامحمد امین میری 20 مرداد 1393 ساعت 10:04
سلام خسته نباشید یه سوال خدایش این نظراتی که میدیم ما را شما به دس اندرکاران برنامه هایارسال میکنید یا آرشیو میشود ؟
اخه همش میگید اما نتیجه ندادمثلا همین برنامه شجره ده تا نظر تا حالا داده شده اما نتیجه نداد
الان شما تو صفحه اصلی نوشتید 18/30 اما جدول پخش زدید 19/20
یا در خصوص دساندکاران برنامه سوال اشتیم ولی شما انگار انعکاس ندادیددر خصوص اینکه مجری برنامه کیه ؟ چرا چرا چرا
انگار برنامه البته از دست اندرکاران تشکر میکنم از نویسنده هرچند ..از مجری که خدایش خوبه از کارگردان که نمی دونم کیه
واز همه و همه اما یقدری بیشتر تلاش کنید که برنامه زنده تر و جذاب تر بشه
پاسخ :با سلام واحترام تمام نظرات شما ابتدا بصورت پیام مردمی همان روز به دفتر مدیرکل محترم مرکزارسال می گردد وایشان به دفاتر سیما وصدا ارسال می کنند تا تهیه کنندگان وهمکاران ملاحظه وترتیب اثر دهند مطمئن باشید پیگیری می شودموردی را هم که امروز عنوان کردید پیگیری می کنیم با سپاس فراوان موفق باشید
نقل قول
 
 
#508 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیمامقصودی 19 مرداد 1393 ساعت 21:04
سلام بر شما کارشناس روابط عمومی مرکز. خسته نباشید
سری جدید سریال هشدار برای کبری 11 در حال دوبله توسط دوبلورهای مطرح سیما به مدیریت «ناصر طهماسب» می باشد و احتمال می رود قبل از پاییز روی آنتن شبکه تهران برود.
همچنان جدول پخش صدا در قسمت مربوط به خود قرار ندارد.لطفا به طور مجدد به همکارانتان در واحد سایت اطلاع دهید.
از شما کارشناس روابط عمومی تقاضایی دارم که در صورت اعمال آن خیلی به نفع مخاطبان سایت و شبکه های رادیویی و تلویزیونی مرکز خواهد بود وآن این است که از این به بعد رایزنی هایی با همکارانتان در گروه ورزش ، پخش رادیو و واحد سایت داشته باشید مبنی بر اطلاع رسانی پخش زنده مسابقات تیم ملوان در قسمت خبر.اطلاع رسانی در مورد پخش زنده شبکه باران و رادیو گیلان ، گزارشگران مسابقه و مجریان برنامه کارشناسی به همراه مطلب خبری مسابقات تیم ملوان در قسمت خبر می تواند برای مخاطبان جذاب باشد.اگر این کار انجام شود به موارد منحصر به فرد سایت مرکز اضافه خواهد شد و برای اولین بار سایت مرکز گیلان در بین سایت های مراکز اطلاع رسانی این مورد را انجام خواهد داد.پایدار باشید...
پاسخ :با سلام واحترام وتشکر از شما مخاطب محترم وپیگیر وپروپاقرص صداوسیما -از لطف شما ممنونیم نظرات شما برای مدیران وهمکاران ارسال می گردد موفق وسلامت باشید .
نقل قول
 
 
#507 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیماسمانه 19 مرداد 1393 ساعت 16:37
با تشکر از برنامه های خوبتون.لطفا سریال هشدار برای کبرا11را از اولین قسمت پخش کنید.ممنون!!
پاسخ :با سلام واحترام نظرتان برای همکاران پخش ارسال می گردد موفق وسلامت باشید.
نقل قول
 
 
#506 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیمامهدیه 16 مرداد 1393 ساعت 16:06
می خواستم بدونم شما سریال هشدار برای کبرا11 را در اینده پخش نمی کنید
پاسخ :با سلام واحترام درخواست شما برای همکاران پخش ارسال می گردد تا در آینده در برنامه کاری خود قرار دهند با سپاس.
نقل قول
 
 
#505 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیمامیلاد 15 مرداد 1393 ساعت 16:08
با سلام لطفا هر چه زودتر سریال بچه های نسبتا بد با بازی زیبای آقای میلاد کیمرام (اهل بندر انزلی )را پخش کنید.با تشکر
روابط عمومی :با سلام واحترام درخواست شما برای همکاران پخش ارسال می گردد سلامت باشید.
نقل قول
 
 
#504 بازی های داماش گیلانتوحید 10 مرداد 1393 ساعت 19:36
با سلام لطفا بازی های فصل پیش داماش گیلان مخصوصا اونهایی که برده بود پخش کنید
پاسخ :با سلام وسپاس نظرتان برای همکاران گروه ورزش ارسال می گردد موفق وسلامت باشید.
نقل قول
 
 
#503 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیماپارسا 10 مرداد 1393 ساعت 00:01
ایادودکش تمام شدیانه
پاسخ :با سلام بله روزهای پایانی ماه مبارک رمضان تمام شد موفق باشید.
نقل قول
 
 
#502 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیماعلي 09 مرداد 1393 ساعت 16:54
لطفا شوخي با شما را يكبار دگر پخش كنيد
پاسخ :با سلام واحترام درخواست شما برای همکاران ارسال می گردد ممنون از شما
نقل قول
 
 
#501 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیمامقصودی 08 مرداد 1393 ساعت 16:35
سلام. خسته نباشید
سایت در قسمت " خبر" اکثرا به روز می باشد ولی در قسمت "صدا" و "سیما" بیشتر از یک هفته می گذرد به روز می شوند.
چرا در قسمتهای "صدا" و "سیما" که جزییات یک برنامه نوشته شده هرروز به روز نمی شود؟
اگر برنامه های در حال ساخت شبکه باران مثل نمایش "عطر ترنج"، مستند جدید پرقسور سمیعی ، سری جدید برنامه های شبکه باران بعد از ماه مبارک و ... در این قسمت قرار گیرند به واحد سایت مرکز دست مریزاد خواهیم گفت.
سایت مرکز گیلان بخاطر این به روز رسانی ، پاسخگویی واحد روابط عمومی به نظرات بازدیدکنندگان سایت از جمله عواملی ست که این سایت را با اکثر سایتهای مراکز دیگر منحصر به فرد کرده است.
در کل کارهای درخواست شده نیاز به تعامل بیشتر واحدهای سازنده برنامه های رادیو گیلان و شبکه باران و واحد روابط عمومی با واحد سایت می باشد.اگر بین واحد تامین برنامه ، واحد تولید ،واحد روابط عمومی و واحد سایت ربطه منسجم تری به وجود آید از این به بعد مانند سایتهای شبکه های سراسری واحدهای سازنده و پخش دو شبکه رادیویی و تلویزیونی خبرهای برنامه خود را به واحد روابط عمومی داده و بعد واحد روابط عمومی قسمت های "رادیو" و "تلویزیون" سایت را در دست بگیرد.
کار عمده واحد سایت مربوط به مشکلات برنامه نویسی سایت و از این قبیل می باشد نه به علاوه آن قسمتهای مورد نظر را ویرایش و به روز کند.
الان دو الی سه سال ست که رویداد فاجعه بار شبکه های استانی مبنی بر پخش سریالها و برنامه های شبکه های سراسری می گذرد.قبل از آن شبکه های استانی برنامه های شبکه تهران را در کنار چند برنامه تولیدی خود وارد کنداکتور خود می کردند.خوشبختانه تا این لحظه شبکه باران برنامه های تولیدی شبکه تهران را به طور اندکی پخش کرده است ولی مانند همه شبکه های استانی دیگر از سریالهای شبکه تهران استفاده می کرده است.متاسفانه در این چند سال اخیر که سازمان در مسائل مالی مشکل داشته است تاثیر خیلی بدی بر برنامه های کنداکتور شبکه های استانی گذاشته است.
»همچنان شبکه باران کار پررنگی در این مورد که بخواهد زمینه سریال سازی، نه نمایش سازی را انجام نداده و جلوی پخش سریالهای شبکه های سراسری را نگرفته است»
شبکه باران اکنون نیاز به تولید سریال دارد نه نمایشهای 20 یا 30 دقیقه ای.با پخش نمایش "عطر ترنج" در ساعات همیشگی نمایشها یعنی 22:30 نمی توان گفت که شبکه باران دست به پخش سریال کرده است چون همچنان ما شاهد پخش سریال های بازپخشی شبکه های سراسری خواهیم بود.پایدار باشید...
پاسخ :با سلام وسپاس از توجه ونظر جنابعالی -نظر وپیغام های شما درزمینه سایت وبخش های مختلف برای مدیران وهمکاران ارسال می گردد لطفا منتظر پاسخ آنها باشید اگر هم پاسخ کتبی داده نشد مطمئن باشید ترتیب اثر داده می شود ممنون از لطف شما
نقل قول
 
 
#500 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیمامیلاد 07 مرداد 1393 ساعت 17:27
"میلاد"]خسته نباشید..سریالهای گیلکی که در گذشته از شبکه باران پخش میشد از طریق سایت قابل دانلود نیست فعلا؟؟ اگه هست لطفا لینک رو بذارین و راهنمایی کنید....چه در گذشته مراجعه میکردم چه الان این قابلیت وجودنداشت تو سایتتون..تشکر
پاسخ :با سلام واحترام اگر اسم سریال ها را بفرمایید می توانیم برای پخش اعلام کنیم ولیکن در سایت قابل دانلود کردن نیست فعلاامکانات آن وجودندارد موفق وسلامت باشید .با تشکر:
سریالهای: خانواده آقای نیازی-آوازهای گمشده و سریالهای قدیمی تر که آقای سید اصغرسندوسی بازی میکردن برای خیلیها شیرینه...ممنون میشم بذارین...تشکر
پاسخ :با سلام واحترام درخواست شما برای همکاران پخش سیما ارسال می گردد از توجه شما ممنونیم.
نقل قول
 
 
#499 درخواسترز 06 مرداد 1393 ساعت 12:55
لطفابعدازسریال دودکش کره ای پخش کنید باتشکر .
پاسخ :با سلام واحترام درخواست شما برای همکاران سیما وپخش ارسال می گردد موفق باشید.
نقل قول
 
 
#498 سریالهای گیلکیمیلاد 31 تیر 1393 ساعت 02:34
خسته نباشید..سریالهای گیلکی که در گذشته از شبکه باران پخش میشد از طریق سایت قابل دانلود نیست فعلا؟؟ اگه هست لطفا لینک رو بذارین و راهنمایی کنید....چه در گذشته مراجعه میکردم چه الان این قابلیت وجودنداشت تو سایتتون..تشکر
پاسخ :با سلام واحترام اگر اسم سریال ها را بفرمایید می توانیم برای پخش اعلام کنیم ولیکن در سایت قابل دانلود کردن نیست فعلاامکانات آن وجودندارد موفق وسلامت باشید .
نقل قول
 
 
#497 درخواسترز 30 تیر 1393 ساعت 14:42
چراسریال کره ای پخش نمی کنیدمثل ایمان یا سریال دکتراسب که هردوشون قابل پخش هستند.
پاسخ :با سلام واحترام درخواست شما برای همکاران پخش ارسال می گردد موفق باشید.
نقل قول
 
 
#496 زمان پخشپارسیا 27 تیر 1393 ساعت 16:00
کیشه زمان دقیق پخش سریال کره ای افسانه خورشید و ماه و اطلاع بدید؟
پاسخ :با سلام فعلا چیزی مشخص نشده است اگر برنامه ویا سریالی بخواهد پخش شود در جدول پخش مشخص می شود ویا اینکه زیرنویس واعلام خواهد شد موفق باشید.
نقل قول
 
 
#495 سریال دودکشاحمدابراهیمی مازندرا 25 تیر 1393 ساعت 13:42
امروز چهارشنبه 25 تیر ساعت 13:42 دقیقه تو جدول پخش زدید تکرار سریال دودکش تو جدول جلوش هم نوشتید در حال پخش اما از شبکه شما برنامه دیگه ای در حال پخشه یعنی چی خوب؟
پاسخ:با سلام واحترام احتمال دارد بدلیل نزدیکی به روزهای عزا داری پخش نشده ولیکن خدمت همکاران موردجهت بررسی ارسال می گردد با تشکر
نقل قول
 
 
#494 سریال کره ایسهیل 20 تیر 1393 ساعت 03:56
سلام ، لطفا سریال های کره ای رو پخش کنید
من وقتی که سریال کره ای پخش میکنید فقط شبکتونو میبینم
روابط عمومی :با سلام واحترام درخواست شما برای پخش سیما ارسال می گردد موفق وسلامت باشید.
نقل قول
 
 
#493 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیمایاسر کریمی از لنگرود 19 تیر 1393 ساعت 17:16
سلام و طاعتا ون قبول
شمارو بخدا به این مجری سحر تون بگید یه قدری بهتر اجرا کنه
چقدر مصنوعی مردم می فهمند.
روابط عمومی :با سلام واحترام وتشکر ازشما نظرتان برای عوامل برنامه وتهیه کننده ارسال می گردد موفق باشید التماس دعا
نقل قول
 
 
#492 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیمامقصودی 16 تیر 1393 ساعت 23:50
سلام بر شما. خسته نباشید
متاسقانه در اقدام عجیب هیچ مطلبی در خصوص سالروز تاسیس شبکه در سایت گذاشته نشده است.شاید این همه سال هم هیچ مطلبی گذاشته نمی شده.
خیر فقط عملکرد روابط عمومی نیست همه واحدهای مربوط به پخش برنامه با نواقصی همراه هستند.امیدوارم این نواقص حداقل در 17 سالگی شبکه اندک شود.
در خصوص پیامی از کاربر محترمی در مورد آقای پوربخش و برنامه سکو اظهار نظر کردند می خواستم موردی اشاره کنم.درسته آقای پوربخش چه در اجرا و چه در گزارشگری فوتبال دارای نواقصی هستند ولی باید در نظر بگیریم که این مجری به علاوه در شبکه استانی فعالیت دارد در شبکه ورزش هم کار اجرا و یا گزارشگری هم می کند.این جا جای سوالی پیش می آید که چرا آقای پوربخش که تجربه زیادی در شبکه باران ندارد سریع به عنوان مجری شبکه ورزش انتخاب شده است ولی آقای وهابی نتوانسته جزء کار گزارشگری در شبکه ورزش کار اجرا را انجام دهد البته آقای وهابی تجربه فراوانی در حوزه ورزش و فوتبال در شبکه باران دارند و این دو تن به زودی بعد از تاسیس شبکه ورزش مشغول کار در این شبکه شدند از آنجا فکر میکنم هیچکدام از کارمندان حوزه ورزش شبکه های استانی دیگر به شبکه های سراسری راه پیدا نکردند.خانم سمیه قانعی هم از مجریان شبکه باران بودند که بعد از چند هفته کار اجرا در برنامه "صبح بخیر گیلان" در مسابقه زنده تلفنی شبکه سه دیده شدند. نتیجه می گیریم که مرکز گیلان در حوزه مجری شگفتی ساز حرف برای گفتن داره ولی مجریانی از این مرکز با 17 سالگی شبکه باران همراه بودند هیچ محبوبیتی در خود شبکه باران هم نداشتند مثل: آقای لطفی. از آقای کامیاب هم چندین سال است که خبری نیست و نمی دانم چرا بعد از دو سه سال و یا کمی بیشتر از شبکه باران رفتند.
از شما سوالی داشتم در مورد اینکه در مورد گرافیک پخش شبکه(کارهایی مثل آرم شبکه زیر نویس ومانند اینها) باید با چه کسی صحبت شود؟ضمنا اینکه آقای نصرپور اجازه صحبت تلفنی را نمی دهند آیا ایشان منشی دفتری دارند؟(مثل آقای علی اکبری برای معاون شبکه)
پایدار باشید...
روابط عمومی :با سلام واحترام وتشکر از توجه شما -درمورد هنرمندان ومجریان گیلانی باید بگوییم که واقعا هنرمندان این خطه کم نیستند وحق آنهاست که بتوانند بیشتر از این سرشناس شوند وصداوسیمای مرکز گیلان هیچ وقت دست کسی را نمی بندد حق همه هنرمندان است که موفق شوند واگر زمینه کاردر سایر شبکه ها بود کارکنند شاید آنهایی که به کل از اینجا می روند این مقدار کارآنهارا راضی نمی کند ودوست دارند بیشتر تلاش کنند وخودشان را نشان دهند که واقعا حق همه می باشد در مورد مجریان ورزشی هم چون محدودیت برنامه در مراکز وجوددارد آنهایی که می توانند ودوست دارند با سایر شبکه ها همکاری می کنند.
درمورد آرم وزیرنویس با همکاران پخش باید صحبت کنید مدیر پخش آقای بخشی زاده هستند .برای وقت گرفتن از دفتر مدیر کل هم باید با آقای ظفری تماس بگیرید مدیر کل تلفنی با کسی صحبت نمی کنند روزهای سه شنبه وقت ملاقات می دهندبا تشکر پاینده باشید.
نقل قول
 
 
#491 پاسخ: جدول پخش هفتگی سیمامقصودی 13 تیر 1393 ساعت 15:10
سلام. خسته نباشید
سالروز تاسیس شبکه باران مبارک باد
از شما تقاضا دارم لطفا به آدرس زیر بروید و خبر ویژه در مورد این موضوع را در وبلاگ بنده بخوانید:
http://am-rt.blogfa.com/post/3245
سایت مرکز چرا به این موضوع نپرداخته است؟
امیدوارم در 17 سالگی شبکه باران عملکرد واحد روابط عمومی بهتر شود.
پایدار باشید...
روابط عمومی :با سلام واحترام از لطف وتوجه شما بسیار ممنونیم همکاران حتما به این امر می پردازند در ضمن شما تنها از عملکرد روابط عمومی ناراضی هستید؟ وباید بهتر شودلطفا نواقص را یادداشت کنید تاما برای پیگیری خدمت مدیران ارسال کنیم وپاسخ شما را بدهند با تشکر
نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

 
 

تازه های تولید سیما

 

 
آخرین بروز رسانی: پنجشنبه, 06 شهریور 1393 - 13:11
بازديد:19202711

بازدیدکنندگان آنلاین : 491