جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

8 دی نماد بصیرت مردم گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

8 دی نماد بصیرت مردم گیلان

شناسه : 63219174

8دی نماد بصیرت مردم گیلان در پرتو ولایت مداری و حفظ غرور ملی بود. رییس اداره هادیان و مدیران سیاسی سپاه قدس گیلان صبح دیروز در جمع فرماندهان پایگاه های بسیج کارمندان و خواهران مسوول بسیج ادارات مرکز استان در رشت با تبیین عوامل و نحوه ی شکل گیری فتنه ی 88 تصریح کرد: حماسه ی 9 دی ملت ایران خط بطلانی بر افراط گرایی سیاسی عوامل داخلی با تحریک و برنامه ریزی دشمنان خارجی بود که این حادثه ی مهم در گیلان در هشتم دی ماه رقم خورد و زمینه ساز خلق حماسه ی بصیرت در سراسر کشور شد .

دکتر ایوب پورقیومی با استناد به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر لزوم حفظ بصیرت برای تحقق توسعه ی پایدار و نیل به اهداف عالیه ی انسانی و اسلامی اضافه کرد: دشمنان این ملت از هر ابزاری برای اخلال در روند پیشرفت و تعالی ایران اسلامی سوء استفاده می کنند و افراط گرایی سیاسی ترفندی برنامه ریزی شده بود که فتنه 88 را ایجاد کرد و روند اجتماعی – اقتصادی و مدیریتی کشور را ماهها با اخلال مواجه نمود . وی همچنین از تهدید فتنه ی جدیدی تحت عنوان افراط گرایی مذهبی خبرداد و افزود: پایگاه های این فتنه امروز با سوء استفاده از امکانات رسانه ای و ماهواره ای در صدد تجزیه ی عقیدتی و مرزبندی ایدئولوژیک بین امت اسلام به ویژه جامعه ی شیعی اند .

رییس اداره ی هادیان و مدیران سیاسی سپاه قدس گیلان رسالت فعلی نخبگان اجتماعی و دست اندرکاران رسانه ای کشور را تبیین ریشه های فتنه ی جدید با ترفند افراط گرایی مذهبی عنوان کرد و افزود:آگاهی بخشی و بصیرت افزایی از راهکارهای موثری ست که می تواند فرصت بروز هرگونه آشوب و فتنه را هدف ایجاد اخلال در روند توسعه ی کشور از دشمنان ملت سلب نماید . در ادامه ی این نشست اکبر قاسمی جانشین بسیج کارمندان گیلان نیز هدف از برپایی همایش مسوولان پایگاه های بسیج ادارات را گرامی داشت میثاق مردم گیلان با ولایت در آستانه ی 8 دی عنوان کرد و افزود:تبیین حماسه ی هشتم و نهم دی ماه درس دشمن شناسی ست که بررسی ابعاد آن می تواند راه حقیقت را برای عموم مشخص نماید./م

منبع:خبرگیلان