جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

67 پایگاه، نذورات قربانی مردم در گیلان را جمع آوری می کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

67 پایگاه، نذورات قربانی مردم در گیلان را جمع آوری می کنند

شناسه : 64211870

رشت - ایرنا - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی گیلان از راه اندازی 67 پایگاه ثابت و سیار این نهاد برای جمع آوری نذورات قربانی مردم استان در عید سعید قربان خبر داد.

' محمدعلی رمضانی' روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پایگاه ها در میادین و ادارات تابعه این نهاد ، نذورات قربانی مردم خداجوی را جمع آوری می کنند.

وی اظهار کرد: همچنین در راستای طرح مسجد محوری در یک هزارو 313 مسجد پایگاه راه اندازی شده که اقدام به جمع آوری کمک های مردمی می کنند.

رمضانی تصریح کرد: در مساجد بلافاصله نذورات مردم قربانی و بسته بندی و بین خانواده های سادات ، ایتام و نیازمندان توزیع می شود .

وی اضافه کرد: کمیته امداد در استان آمادگی جمع آوری نذورات قربانی مردمی به صورت دام زنده و گوشت قربانی برای کمک به نیازمندان و ایتام را تا امشب دارد.

رمضانی تصریح کرد: همچنین مردم استان در صورت تمایل می توانند نذورات قربانی خود را به صورت وجه نقد به شماره حساب 83/47904790به نام کمیته امداد گیلان واریز کنند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان یادآور شد : طی سال گذشته مردم مومن و نوعدوست استان 650 میلیون تومان نذورات قربانی به همنوعان خود هدیه کردند که پیش بینی می شود امسال این میزان به یک میلیارد تومان برسد.

ایرنا