جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

23 هزار بلیت نوروزی در گیلان پیش فروش شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

23 هزار بلیت نوروزی در گیلان پیش فروش شده است

شناسه : 63766246

رشت - مدیركل حمل و نقل و پایانه های گیلان از پیش فروش 23 هزار بلیت نوروزی از 23 بهمن ماه تاكنون در استان خبر داد.

23 هزار بلیت نوروزی در گیلان پیش فروش شده است

' سبحان الله علیپور ' عصر روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ، اظهار كرد : از این تعداد یك هزار و 671 بلیت به صورت اینترنتی و 21هزار و 337بلیت بصورت حضوری پیش فروش شده است.

وی افزود : بیشترین حجم بلیت فروخته شده مربوط به روز 28 اسفندماه و كمترین آمار مربوط به 13 فروردین می باشد .

مدیركل حمل ونقل وپایانه های گیلان از شهروندان خواست تا با برنامه ریزی برای سفر و پیش خرید بلیت، امكان ارائه خدمات بهتر از سوی شركت های حمل و نقل جاده ای استان در ایام شلوغ را فراهم كنند.

علیپور با اشاره به آمادگی حمل ونقل گیلان برای پیش فروش بلیت های نوروزی ادامه داد : مسافران می توانند از طریق سایت هایww.‎mosaferyar.‎ir ، www.‎payaneh.‎ir www.gilanmosafer.ir وgilan.rmto.ir نسبت به خرید اینترنتی بلیت اتوبوس اقدام كنند .

وی با اشاره به آمادگی 121 شركت حمل و نقل مسافربری استان و سه هزار ناوگان عمومی استان برای جابجایی مسافران نوروز 92 گفت: اداره كل حمل و نقل و پایانه های گیلان به منظور رفاه حال مسافران نوروزی، ضمن نظارت بر عملكرد شركت ها و موسسات حمل و نقل مسافری با تشكیل ستاد جابجایی مسافران نوروزی، آماده ارائه خدمت به هموطنان است.

مدیركل حمل و نقل و پایانه های گیلان ابراز امیدواری كرد كه با رعایت قوانین و مقررات از سوی رانندگان، كمترین حوادث رانندگی در نوروز 92 را شاهد باشیم.

وی یادآور شد: ستاد سفرهای نوروزی گیلان با شماره تماس 7220154 0131، كانون انجمن های صنفی حمل و نقل مسافر با شماره تلفن 2229112 0131، سامانه پیام كوتاه اداره كل به شماره 3000765655 و نیز نمایندگان اداره كل مستقر در پایانه های مسافربری استان آماده دریافت نظرات هموطنان و رسیدگی به شكایات آنها هستند.

به گفته علیپور؛ پیش فروش اینترنتی بلیت از 23 بهمن ماه سال جاری و پیش فروش حضوری بلیت از اول اسفندماه در استان گیلان آغاز شده است.

به گزارش ایرنا ، نزدیك به یك میلیون مسافر در طرح جابجایی مسافران نوروزی در سال گذشته از سوی ناوگان عمومی استان گیلان جابجا شدند.