سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

22 بهمن روز جشن ملی ملت ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

22 بهمن روز جشن ملی ملت ایران است

شناسه : 39162953

22 بهمن روز جشن ملی ملت ایران است

به گزارش خبرگزاری فارس از رضوانشهر، حجت‌الاسلام محمدحسن حسن‌زاده فومنی سه‌شنه شب در جشن انقلاب اسلامی در مصلای امام خمینی (ره) پره‌سر با گرامیداشت سی‌ و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: امام راحل برای برچیدن حکومت شاهنشاهی قیام کرد.خبرگزاری فارس: 22 بهمن روز جشن ملی ملت ایران است

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) با سلاح ایمان و تقوا همواره در راه حق گام بر می‌داشت، گفت: امام راحل با آموزه‌های دینی خود که برگرفته از مکتب اسلام و قرآن بود توانست حکومت سراسر ظلم طاغوت را برچیند.

این مسئول با اشاره به اینکه امام (ره) به مردم نشان داد اگر در راه خدا گام برداریم خداوند متعال بندگانش را تنها نمی‌گذارد، افزود: کسی که در راه خدا گام بردارد خداوند او را ثابت‌قدم می‌کند. 

وی با اشاره به اینکه امام راحل با خودسازی، اخلاص و اعتماد به خداوند متعال سنگ بنای انقلاب را بنا کرد، ادامه داد: امام راحل با اعتمادی که به خداوند متعال و ملت ایران داشت در مقابل مستکبران و ظالمان ایستاد و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.

حسن‌زاده فومنی، با تصریح بر اینکه ملت ایران با رهبری امام راحل به کشورهای اسلامی درس ایستادگی و فداکاری داد، افزود: انقلاب ایران، اسلامی است و اسلام محور دین ماست. 

وی افزود: مردم ایران اسلامی در دوران انقلاب و پس از انقلاب نیز همواره دشمنان را در رسیدن به آرزوهای خود ناکام گذاشته‌اند و ایستادگی ملت همواره با ولایت در راه رسیدن یک هدف بوده است. 

مسئول تربیت و آموزش سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه همه مدیون نظام و انقلاب اسلامی هستیم، تصریح کرد: باید در راستای حفظ انقلاب و دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش کنیم.  

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمنان برای نابودی اسلام و کم‌رنگ شدن دستاوردهای انقلاب اسلامی در تلاش هستند و با توکل به خدا و قرآن توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنیم. 

حسن‌زاده‌فومنی با بیان اینکه یوم‌الله 22 بهمن روز جشن انقلاب اسلامی و ملی ایران و روز استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است، ادامه داد: 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (ره) است. 

وی از اقشار مختلف مردم خواست تا در راهپیمایی 22 بهمن حضوری گسترده‌ای یابند و یادآور شد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و شهدا است و به استکبار جهانی و دشمنان اسلام و انقلاب پاسخی دندان‌شکن می‌دهیم.