سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

101 دعای شیرین - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

101 دعای شیرین

Loading the player...

کتاب صدو یک دعای شیرین با عنوان : کاش خونه های شکلاتی وجود داشتند – می دونید چطوری می شه خونه های شکلاتی ساخت ؟ آفرین   خونه های شکلاتی را ما با کارهای خوبمون می سازیم با حرف های خوبمون با احترام ومهربونی که به بزرگتر ها و کوچکترها می کنیم – با کمک به دیگران – با دعا کردن های خوب . یه تسبیح بردارید بعد از هر دعایی که از این کتاب می خونید یکی از مهره های تسبیح را به نخ بکشید – یادتون نره که برای تمام بچه های دنیا دعا کنید
قسمتی از این کتاب :
مادربزرگ شیرین صدویک مهره کوچک و رنگارنگ بهش هدیه داد و 2 تا از این مهره ها به شکل گل بودن مادر بزرگ یه رشته نخ هم بهش داد گفت نوه شیرینم بعد از هر دعایی یکی از این مهره ها رو به نخ بکش. وقتی همه مهره ها رو به نخ کشیدی ، پیش من بیا ویه هدیه جالب پیش من داری ‍. شیرین مثل همیشه صبح زود از خواب بلند شد وبرای خورشید که از پنجره باهاش احوالپرسی می کرد دست تکون داد بعد این دعا را کرد . خدایا بخاطر روزهای آفتابی که برای ما آفریدی از تو تشکر کنم چون تو این روزهای آفتابی هر قدر هم بخوام می تونم با دوستام .قول می دم زیاد عرق نکنم ،زیاد هم آب نخورم . خورشید این دعا رو شنید و لبخند زد . اون هم خدا رو شکر کرد چون  مسئولیت روشن کردن دنیا رو برای بچه های کوچک و دوست داشتنی ،خدا فقط به او داده بود. شیرین حالا اولین مهره ش رو به نخ کشیده بود .اگه دوست دارید این کتاب شکلاتی و خوشمزه رو بگیرید یا بخونیدش می تونید برید عضو کانون بشید یا پخش فروش کانون واقع در پارک قدس این کتاب بخرید و استفاده کنید .
نویسنده کتاب :الیس ادا نانار و مترجم خانم نازنین نوتاش سنگتراش


Book introduction(Audio):
children's Book introduction is a special Audio program which is pronounced for  Gilan provincal network website in 100 program and in 2 minutes time.this program introduces children's Book in different scientific ,imaginary ,historical,fictional, moral,religious and poetry fields.This short program factors are : producer and sound recordist:Akram Aff , writen by :Azar Najafpour ,Masoumeh Salahshour,Sara Rahnama and Mahsa Abedi .
Announcers:Amir Ali Heidari,Hadis PourAbdollah, Seyed Maryam Sabet,Mobarake boluki and Saghi Jahandar from the institute for intellectual development of children and young Adults.


Translator : Masoumeh Yaqoubi
Gilan provincal network PR expert