رونق تولید ملی | شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۸

یگان های ناوگان شمال به زودی تشکیل می شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

یگان های ناوگان شمال به زودی تشکیل می شوند

شناسه : 119766696

یگان های ناوگان شمال به زودی تشکیل می شوند

انزلی - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تشکیل همه یگان های ناوگان شمال در آینده نزدیک خبر داد.

 

به گزارش ایرنا، امیر دریادار حبیب الله سیاری روز سه شنبه پس از بازدید از ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی در جمع فرماندهان و کارکنان پایور و وظیفه در مسجد پیامبر اعظم انزلی اظهار کرد: برای این که ناوگان شمال شکل عملیاتی کامل به خود بگیرد برنامه های مشخصی را در دستور کار داریم.

وی افزود: ماموریت های محوله ناوگان شمال و منطقه چهارم نداجا با وجود مشکلات به لطف خدا و با اراده قوی نیروهای سخت کوش این ناوگان به خوبی انجام شده است.

*کنترل صد در صد ناوگان شمال بر منطقه عملیاتی

وی با بیان اینکه ما کنترل کامل منطقه عملیاتی را دارا هستیم، بیان کرد: اکنون شاهد پیشرفت های متعددی در ابعاد مختلف در حوزه ناوگان شمال می باشیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: این موفقیت ها جز با تلاش و کوشش و اتحاد و انسجام شما برای ارتقای توان منطقه و ناوگان شمال بدست نمی آمد.

امیر دریادار سیاری تاکید کرد: ما نیز موظفیم از زحمات تمامی نیروهای این ناوگان که در اجرایی شدن تدابیر ولایت گام بر می دارید و در اتحاد توان ناوگان شمال کوشش می کنید تشکر کنیم .

فرمانده نیروی دریایی در پایان گفت: افتخار می کنیم که همرزم شما عزیزان زحمتکش و پرتلاش در ناوگان شمال هستیم و با تلاش و کوشش فراوان مسیرهای تعیین شده را ادامه می دهیم .

در پایان این مراسم از تعدادی از کارکنان نمونه توسط امیر فرماندهی نداجا تقدیر به عمل آمد.

امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز گذشته (دوشنبه) به منظور تجلیل از فرماندهان، استادان، کارمندان و دانشجویان مرکز آموزش تخصص های دریایی رشت و همچنین بازدید از یگان های مستقر در ناوگان شمال به گیلان سفر کرده است.

منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دارای دو مرکز بزرگ آموزش شامل مرکز آموزش تخصص های دریایی رشت و مرکز آموزش تکاوری منجیل است و افراد آموزش دیده در این مراکز، در عرصه دریاهای آزاد حضوری فعال دارند.

در مرکز آموزش تخصص های دریایی رشت ، هر ساله دو دوره جذب و دانش آموختگی انجام می شود و این مرکز 70 درصد آموزش های نیروی دریایی ارتش را بر عهده دارد.

بندرانزلی در 40 کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان واقع است و فرماندهی ناوگان شمال و منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این شهرستان قرار دارد.