رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

یاد و خاطره 143 شهید کلاچای - نمایش محتوای خبر

 

 

یاد و خاطره 143 شهید کلاچای

شناسه : 163044107

یاد و خاطره 143 شهید کلاچای

يادواره 141 شهيد کلاچاي و2 شهيد گمنام دیشب درمسجد جامع کلاچای برگزار شد.
فرمانده قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبياء دراين مراسم گفت:ملت ایران براي حفظ نظام وآرمان هاي انقلاب همانند شهيدان در برابر دشمنان تا پاي جان ايستادگي مي کنند. 
اميرسرتيپ فرزاد اسماعيلي با بيان اينکه  ملت ايران در 37 سال از عمر با برکت انقلاب اسلامي وفاداري خود را به شهدا، امام شهدا ورهبرمعظم انقلاب نشان داده اند افزود : اين نظام به برکت خون پاک ومطهر شهدا، پاينده و بالنده است وهيچ قدرتي توان مقابله با آن را ندارد.
وي با اشاره به اينکه يادواره هاي شهدا دشمنان را هراسان و نگران کرده است تصریح کرد: حضور پررنگ مردم در این محافل به اين معناست که ملت ايران، وفادار به شهدا، نظام و ولايت فقيه هستند و اين مساله موجب ترس و وحشت استکبار شده است.
فرمانده قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبياء خاطرنشان کرد : از آنجاييکه دشمنان نتوانسته اند در جنگ نظامي علیه ایران موفقيتي به دست بياورند به جنگ فرهنگي عليه نظام روي آورده اند و ما بايد در شرايط کنوني بيش از پيش هوشيار باشيم.
اميرسرتيپ فرزاد اسماعيلي با اشاره به مذاکرات هسته ایی با  کشور های1+5 گفت : دولت هاي غربي به رغم همه بد عهدي ها، لجاجت ها و بازي هاي پشت پرده، سر ميز مذاکره آمدند و ما توانستيم ازحق خود دراين مذاکرات به خوبي دفاع کنيم.
وی با تاکيد بر اينکه هرگونه تعرض و تعدي به نظام جمهوري اسلامي پاسخي پشيمان کننده به همراه خواهد داشت افزود : دشمنان نظام اسلامي بدانند ملت ايران در صيانت ودفاع از انقلاب خود مصمم و با اراده هستند و اجازه هیچ گونه تعرضی را به میهن شان نمی دهند.
 
منبع:خبرگیلان