جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

گرامیداشت شهید محسن خزایی در رشت - نمایش محتوای خبر

 

 

گرامیداشت شهید محسن خزایی در رشت

شناسه : 315461094

گرامیداشت شهید محسن خزایی در رشت

مراسم گرامیداشت راوی صادق رسانه ، شهید محسن خزایی در رشت برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما  در این مراسم که با همت بسیج  و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان در مسجد قدس رشت برگزار شد بعد از مداحی و سینه زنی کلیپی از فعالیت های رسانه ای این خبرنگار شهید در سوریه پخش شد.
فرمانده سپاه قدس گیلان در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محسن خزایی در رشت با بیان اینکه خبرنگاران راویان صادق خط مقدم  جنگ نرم و سخت با دشمنان هستند گفت : این خبرنگار شهید راوی ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان مدافع حرم در سوریه بود.
سردار محمد عبدالله پور با اشاره به لزوم حضور رزمندگان ایرانی در نبرد علیه داعش در سوریه افزود : اگر جانفشانی ها رزمندگان ایرانی نبود جنگ با تروریست های تکفیری به داخل مرزهای کشور حتی  تا همدان و کرمانشاه کشانده می شد و آرامش و امنیت کشور با خطر جدی مواجه می شد.
وی در ادامه به آگاهی و دشمن شناسی مردم ایران در 38 سال از عمر انقلاب هم اشاره و تصریح کرد : بصیرت ملت ایران بصیرت عمیق و سرشار از عشق به اسلام ، انقلاب و رهبری است و دشمنی ما با امریکا و استکبار به هزاران دلیل و سند تمام نمی شود.
فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه با اشاره به آمادگی نیروهای مسلح کشور برای حراست و صیانت از آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی افزود : تمامیت ارضی ما به طور کامل در سیطره نیروهای مسلح قرار دارد و امروز بیش از 600 گردان امام حسین بسیج مردمی در سراسر کشور در کنار دیگر نیروهای مسلح آماده دفاع همه جانبه از ایران اسلامی است.
سردار محمد عبدلله پور خاطرنشان کرد : نیروهای مسلح ایران به موضوع امنیت نگاه انقلابی و جهادی دارند و در این راه از جان و مال شان می گذرند.
منبع : خبر گیلان