جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

کوی دوست - نمایش محتوای سیما

 

 

کوی دوست

تهیه کننده : محمد لطیفی 
مجری : محمد لطیفی 
دستیار تهیه : ابراهیم نظرپور 
تصویر برداران : امیر نوربخش / مهرداد محزون 
دستیار تصویر: رامین مرتضایی
نویسنده : مریم واحد 
معرفی کتاب : مائده السادات صفایی
 
 
با عنایت به فرمایش مقام معظم رهبری جامعه ی منتظر جامعه ای ست پویا و در تکاپو، جامعه ای ست ظلم ستیز و حق طلب، جامعه ی منتظر در همه ی شئون و اجزا باید در انتظار حقیقت موعود،  فعال باشد.
رسالت رسانه های اسلامی و در صدر آنها رسانه ی ملی در تحقق این هدف، یعنی رسیدن به جامعه ای فعال و حقیقت طلب و منتظر واقعی، بسیار دقیق و عظیم است، نقش تربیتی رسانه در رشد جامعه ای آرمانی بسیار تاثیرگذاراست از این رو نیاز به برنامه ریزی و اجرای برنامه هایی با همین اهداف بسیار حس می شود.
حال با عنایت به این نیاز و ظرفیت رسانه، در نظر داریم تا برنامه ای بمنظور تربیت نسل منتظر، با شاخصه های انتظار فعال و حقیقت جو در سطح استان که یقینا جلوه های ملی هم خواهد داشت تولید کنیم باشد که گامی در جهت شناخت و درک درست از انتظار برداشته باشیم.
جامعه ی هدف این برنامه، عموم مردم علی الخصوص جوانان و دانشجویان خواهند بود.
استفاده از سخنرانان فرهیخته و تحصیل کرده و مجرب در موضوع مذکور و با تجربه در رسانه ی ملی، که جوان پسند و کاربردی به طرح مباحث میپردازند از نکات خاص این برنامه می باشد.
معرفی کتاب و سایت  و تولیدات رسانه ای و همچنین شعرخوانی شاعران آئینی برجسته استانی و کشوری با موضوع مهدویت از دیگر آیتم های این برنامه خواهد بود.
گزارشی از آستان مقدس امامزادگان مورد نظر جهت معرفی بیشتر و بهتر آنان، گفتگو با خدام  و گفتگو با زائرین و مجاورین حرم امامزادگان از دیگر بخش های برنامه می باشد. همچنین هر هفته بیندگان یکی از القاب امام عصر (عج) را به سامانه 30000131 ارسال خواهند کردو به قید قرعه هدیه هم تقدیم بیندگان خواهد شد.
باشد که این برنامه مورد قبول حضرتش واقع گردد.
 
 
سال تولید: 1396