جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

کمی آهسته‌تر خانم! - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کمی آهسته‌تر خانم!

کمی آهسته‌تر خانم!


همسرتان مدام از دست شما فرار می‌کند و فکر می‌کند او را زیر ذره بین دارید؟ به جای آن که به درستکاری همسرتان شک کنید، یک نگاه به رفتار خودتان بیندازید. شاید شما زیاد از حد حریم شخصی او را نادیده گرفته اید و به او نزدیک شده اید. مردها از این که به صورت مداوم تحت نظر باشند بیزارند.

برای آنها گرفتن رمز عبور رایانه‌هایشان، چک کردن تلفن‌‌ها یا حساسیت نسبت به همکاران، می‌‌تواند نشانه نابود شدن رابطه با همسر و نابود شدن زندگی باشد. چیزی که بیشتر از همه مردها را از یک زن فراری می‌‌دهد، ترس از محدودیت و همین کنترل شدن‌هاست. به جای اینکه با شوهرتان مانند بازپرس‌‌ها رفتار کنید و زندگی‌تان را وارد همان چالش‌هایی کنید که از آنها می‌‌ترسید، سعی کنید با ایجاد فضایی گرم و با محبت در خانه، پایه‌های زندگی مشترک‌تان را محکم‌تر کنید. نکته مهمی که مجردها و نامزدها باید در نظر داشته باشند این است که قبل از ازدواج اطمینان شان را به همسرشان محک بزنند.

شما نمی‌توانید وارد رابطه‌ای شوید که از همان ابتدا به آن شک دارید و مرتب می‌خواهید طرف مقابل را چک کنید. شما قطعا بعد از ازدواج نمی‌توانید با کارآگاه بازی و کنترل‌های بیش از اندازه شک خود را برطرف کنید. اگر واقعا نسبت به کسی شک دارید اصلا با او ازدواج نکنید چون هیچ زندگی موفقی را نمی‌توان روی شک و تردید بنا کرد. اگر همسرتان به هر دلیلی قابل اعتماد نیست، روابط نامتعارف دارد، بدون مشورت خرج می‌کند و پولش را هدر می‌‌دهد و... دچار اختلال است و چنین اختلال‌هایی با کنترل شما رفع نخواهد شد. رابطه زن و شوهر نباید شبیه دوقلوهای بهم چسبیده باشد.