جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

کمبود برگ رای در شهرستان‌های گیلان - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کمبود برگ رای در شهرستان‌های گیلان

کمبود برگ رای در شهرستان‌های گیلان


رئیس ستاد انتخابات گیلان به حضور گسترده مردم در شعب اخذ رای اشاره کرد و گفت: برگ رای در برخی از شهرستان‌ها با کمبود مواجه شده و تعرفه رای برای آنها ارسال شده است.

به گزارش فارس، محمد اکبرزاده بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری انتخابات در 52 شهر و 2 هزار و 77 روستای گیلان اظهار کرد: گزارش‌های موثق نشان‌دهنده مشارکت چشمگیر مردم در نقاط مختلف استان است.

وی به گردشگرپذیر بودن گیلان اشاره کرد و افزود: برگ رای به اندازه کافی در استان توزیع شده و بعضی از شهرستان‌ها از ظهر امروز درخواست تقاضای برگ رای بیشتری کردند.

اکبرزاده حضور مردم در پای صندوق‌های رای را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: رسانه‌ها در ایجاد فضای انتخاباتی در جامعه نقش موثری دارند.

رئیس ستاد انتخابات گیلان با بیان اینکه تعرفه‌های رای 20 درصد بیشتر از جمعیت گیلان در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: نمایندگان کاندیداها با قانون‌مداری اعتماد خود به وزارت کشور، هیئت‌های اجرایی و نظارت را اعلام کردند.

اکبرزاده برگزاری انتخابات در گیلان را دارای آرامش خواند و بیان کرد: 35 هزار نفر عوامل اجرایی برگزاری انتخابات در استان را به عهده دارند.

رئیس ستاد انتخابات گیلان به فعالیت غیر مستقیم 15 هزار عوامل انتخاباتی در استان اشاره کرد و یادآور شد: 349 شعبه سیار برای انتخابات ریاست جمهوری و 289 شعبه سیار برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در گیلان در نظر گرفته شده است.

وی جمعیت گیلان را 2 میلیون و 480 هزار و 871 نفر اعلام کرد و افزود: یک‌میلیون و 717 هزار و 639 نفر واجد شرایط رای دادن در استان هستند.

اکبرزاده با اشاره به 50 هزار و 234 نفر رای اولی در گیلان، اظهار کرد: تعداد 14 هزار و 372 نفر نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان هستند.

منبع: فارس