جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

کلاهبرداران جاعل با 888 میلیون ریال کلاهبرداری در رشت دستگیر شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

کلاهبرداران جاعل با 888 میلیون ریال کلاهبرداری در رشت دستگیر شدند

شناسه : 64218869

رشت - ایرنا - رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری جاعلان فیش حقوقی با 888 میلیون ریال کلاهبرداری در شهرستان رشت خبر داد.

سرهنگ 'فرهاد فلاح کریمی' عصر شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: در پی اعلام شکایت یکی از شرکت های بیمه مبنی بر کلاهبرداری از بیمه، رسیدگی به این موضوع در دستورکار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان آگاهی با تحقیقات پلیسی و پس از جمع آوری شواهد و مدارک باقی مانده از کلاهبرداران، موفق به شناسایی مخفیگاه این دو کلاهبردار شده و آنان را دستگیر کردند.

سرهنگ فلاح کریمی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیسی به بیش از 888 میلیون ریال کلاهبرداری در شهرستان رشت اعتراف کردند، گفت: کلاهبرداران پس از دریافت مبالغ نقد بیمه گزاران، با جعل فیش حقوقی به شرکت های بیمه مراجعه و نسبت به بیمه کردن اقساطی خودروها اقدام می کردند.

رییس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، به شهروندان توصیه کرد برای دریافت خدمات بیمه، فقط به نمایندگی های مجاز شرکت های بیمه مراجعه و از تحویل وجوه نقد و مدارک به افراد جهت اخذ خدمات بیمه ای پرهیز کنند.

ایرنا