جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

کسی که ادعا می‌کند امام (ره) گفتند «مرگ بر آمریکا نگویید» دروغ می‌گوید‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

کسی که ادعا می‌کند امام (ره) گفتند «مرگ بر آمریکا نگویید» دروغ می‌گوید‌

شناسه : 63902792

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران با تاکید بر ماندگاری شعار مرگ بر آمریکا گفت: کسی که ادعا می‌کند امام (ره) گفتند مرگ بر آمریکا نگویید، دروغ می‌گوید.

خبرگزاری فارس: کسی که ادعا می‌کند امام (ره) گفتند «مرگ بر آمریکا نگویید» دروغ می‌گوید‌

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت‌الاسلام جعفر شجونی عصر امروز در مراسم بزرگداشت مرحوم حبیب‌الله عسکراولادی در مهدیه این شهر که به همت حزب مؤتلفه اسلامی گیلان برگزار شد اظهار کرد: تمام فعالیت‌های عسکراولادی با اذن ولی فقیه بود.

وی به وجود انسان‌های دردمند در اسلام اشاره کرد و افزود: اصحاب امام حسین (ع) دردمند بودند.

شجونی با قدردانی از تلاش انسان‌های صادق‌، امانت‌دار و با طهارت، تصریح کرد: دین بالاتر از تمام امور است و انسان‌های مقدس برای گسترش دین در جامعه تلاش می‌کنند.

مبارز سیاسی قبل انقلاب بر تعهد مسئولان تاکید کرد و گفت: روزنامه اصلاح‌طلب و جنایتکار بهار با توهین به امیرالمؤمنین علی (ع) توقیف شد و وزیر ارشاد از این امر اظهار تاسف کرد در صورتی که مسئولان قسم خوردند مدافع نظام باشند.

وی ظلم به مردم را از آفت‌های انقلاب دانست و بیان کرد: عسکراولادی فردی منحصر به‌فرد برای انقلاب اسلامی بود.

شجونی با اشاره به زندانی شدن عسکر اولادی در قبل از انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: عسکراولادی به حبس ابد محکوم شده بود و همزمان با نزدیک شدن پیروزی انقلاب از زندان آزاد شد.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران مرحوم عسکراولادی را دردمند جامعه خواند و یادآور شد: انسان‌های دردمند به کمک محرومان می‌شتابند.

وی با بیان اینکه عسکراولادی تا آخرین لحظه به یاد محرومان بود، اظهار کرد: مرحوم عسکراولادی فردی بی‌نظیر بود و از مفسران قرآن محسوب می‌شد.

شجونی مرحوم عسکراولادی را از افراد ارزنده انقلاب اسلامی توصیف کرد و افزود: قرآن، امام حسین(ع)، امام (ره) و مقام معظم رهبری افراد دردمند جامعه را دوست دارند.

مبارز سیاسی قبل از انقلاب در ادامه به ندای یا حسین (ع) در تمام دنیا اشاره کرد و گفت: امام حسین (ع) سوخت و دنیا را روشن کرد و اکنون در تمام عالم عزاداری امام حسین (ع) برگزار می‌شود.

وی همچنین با تاکید بر ماندگاری شعار مرگ بر آمریکا، تصریح کرد: کسی که ادعا می‌کند امام (ره) گفتند مرگ بر آمریکا نگویید، دروغ می‌گوید.

شجونی به ترور مردم توسط منافقین اشاره کرد و یادآور شد: غربی‌ها ادعا دارند منافقین تروریست نیستند اما منافقین اقرار کردند 17 هزار نفر را ترور کردند.

خبرگزاری فارس