سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

کارگاه یک روزه فیلمسازی در لاهیجان - نمایش محتوای خبر

 

 

کارگاه یک روزه فیلمسازی در لاهیجان

شناسه : 308818390

کارگاه یک روزه فیلمسازی در لاهیجان

کارگاه یک روزه فیلمسازی در لاهیجان برگزار شد.
مدیر انجمن سینمای جوان لاهیجان گفت: این انجمن با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، کارگاه یک روزه فیلمسازی برگزار کرد.
ساسان عادلی افزود: این کارگاه فیلمسازی با حضور طوفان نهان قدرتی فیلمساز ، مدرس سینما و عضو آکادمی داوری ایسفا با موضوع استراتژی تولید فیلم کوتاه برای علاقمندان به هنر فیلمسازی در آمفی تئاتر اداره فرهنگ وارشاد اسلامی لاهیجان برگزار شد.
وی گفت : این کارگاه یک روزه که با هدف آشنایی بیشتر فیلمسازان با موقعیت و جایگاه فیلم کوتاه در ایران برگزار شد ، با استقبال بیش از 30 نفر از هنرمندان علاقمند به این هنر از شرق گیلان همراه بود. 
عادلی افزود: فیلمسازان عرصه فیلم کوتاه برای تولید فیلم های خود باید با استراتژی و جایگاه تولید فیلم کوتاه در کشور و عوامل موثر در تولید فیلم کوتاه آشنایی کامل داشته باشند تا شاهد موفقیت های بیش از پیش فعالان این هنر باشیم . 
به گفته وی نمایش فیلم های برگزیده جشنواره های مختلف همراه با نقد و بررسی از دیگر برنامه های این کارگاه بود .
طوفان نهان قدرتی متولد ۱۳۵۶ لاهیجان ، نویسنده و کارگردان ، مدرس سینما ، عضو هیأت انتخاب شش دوره از جشن سینما ایران و عضو آکادمی داوری ایسفاست و دارای عنوان بهترین کارگردانی اثر ویدئویی از جشنواره فیلم فجر و جوایز متعدد داخلی و خارجی است.
انجمن سینما جوان لاهیجان در سال گذشته به عنوان دفتر نمونه در گیلان برگزیده شد و در مدت 30سال فعالیت خود ، بیش از 400 فیلم کوتاه تولید کرده و افزون بر یک هزار هنرجو آموزش داده است. 
 
منبع : خبر گیلان