رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

کارگاه تولید غیرمجاز روغن‌های غیربهداشتی پلمپ شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کارگاه تولید غیرمجاز روغن‌های غیربهداشتی پلمپ شد

شناسه : 64149291

رئیس اداره بازرسی و کشف کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از پلمپ یک کارگاه غیرمجاز تولید روغن‌های غیربهداشتی در آستانه‌اشرفیه خبر داد.

خبرگزاری فارس: کارگاه تولید غیرمجاز روغن‌های غیربهداشتی پلمپ شد

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، علیرضا حسینیان بعد از ظهر امروز در جلسه بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چگونگی کشف و پلمب کارگاه تولید روغن مذکور را تشریح کرد.

وی اظهار داشت: براساس گزارش‌های واصله از طرف دستگاه‌های نظارتی استان در زمینه تولید غیر بهداشتی روغن‌های خوراکی در یک کارگاه غیر مجاز در آستانه‌اشرفیه، بازرسان صنعت، معدن و تجارت گیلان به همراه نمایندگان اداره کل استاندارد، تعزیرات حکومتی، پلیس آگاهی و محیط زیست از کارگاه مذکور بازرسی کردند.

رئیس اداره بازرسی و کشف کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان ادامه داد: در نتیجه این بازرسی واحد مذکور به دلیل رعایت نکردن موازین بهداشتی و نداشتن مجوز پلمب شد.

به گفته وی، این کارگاه با جمع‌آوری ضایعات مرغ از برخی فروشگاه‌های عرضه مرغ در استان اقدام به تبدیل آنها به روغن در بشکه‌های 200 لیتری می‌کرد و روغن‌های مذکور را در برخی مراکز به فروش می‌رساند.

حسینیان تصریح کرد: تحقیقات لازم در زمینه پرونده کارگاه مذکور در حال انجام است و پس از تکمیل برای مراجع قضایی ارسال می‌شود.

وی با بیان اینکه این واحد متخلف اقدام به نگهداری 2 هزار لیتر سوخت قاچاق نیز کرده بود، یادآور شد: این قاچاق پرونده دیگری را برای مدیر واحد تولیدی تشکیل داده است.

خبرگزاری فارس