جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

کاروان امید - نمایش محتوای سیما

 

 

کاروان امید

تهیه کننده و کارگردان: حسین خیراندیش
تصویربردار: محمد رضا پیشه احسان
تدوینگر: امیر فلاح 
 
به مناسبت سالروز انفجار دفتر نخست وزیر در هشتم شهریور سال 1360 و شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهید محمدعلی رجایی، رئیس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند و نیز به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، هفته ای به نام دولت نامگذاری شده است که از دوم تا هشتم شهریور می باشد.
برنامه کاروان امید کاری از دفتر سروش، در 7 قسمت 10 دقیقه ای  با موضوع  پروژه های افتتاحیه استان در هفته دولت با حضور دکتر نوبخت معاون رییس جمهور تهیه و پس از خبر شبانگاهی از شبکه باران پخش می شود.
مدیرعامل سازمان‌ منطقه آزادانزلی از بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی چهل و یک پروژه عمرانی، زیرساختی، تولیدی و گردشگری با مجموع هزینه و اعتبار در نظر گرفته شده 1320 میلیارد ریال از سوی این سازمان و بخش خصوصی همزمان با هفته دولت خبر داد.
طهمورث لاهوتی با اشاره به آماده¬ سازی و تجهیز زیرساخت های مورد نیاز برای احداث واحدهای صنعتی‌جدید گفت: از ابتدای آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون، 457  واحد صنعتی جدید در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به مرحله تولید و بهره برداری رسیده اند.
در آخرین روز از هفته‌ دولت با حضور محمدعلی نجفی در شهرستان رودسر پایانه‌ مسافربری بخش کلاچای این شهرستان که در زمینی به مساحت 2 هزار و 110 مترمربع در دو طبقه با زیربنای 825 مترمربع و هزینه‌ی 2 میلیارد و 700 میلیون تومانی بخش خصوصی احداث شده، افتتاح شد. با افتتاح این پایانه که شامل 8 شرکت مسافربری با 30 دستگاه اتوبوس در حال خدمت‌رسانی به مردم است تعداد 42 نفر به صورت مستقیم و 120 نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد شده‌است.
شبکه باران در هفته دولت با ویژه برنامه کاروان امید همراه مخاطبان شبکه باران بود. 
 
سال تولید: 1396