جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

چگونه فوق العاده باشیم؟ - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

چگونه فوق العاده باشیم؟

چگونه فوق العاده باشیم؟


همه دوست دارند بهترین باشند. اما اغلب افراد، معمولاً تنها در یک یا دو زمینه خاص فوق العاده هستند. برای مثال بعضی آدم ها در خواندن، رقصیدن، و یا هر قابلیت خاص دیگر، فردی شاخص شناخته می شوند. ممکن است فردی کمدین جذابی باشد و فرد دیگری به عنوان یک جراح فوق العاده شناخته شده باشد. اما در واقع صفت «فوق العاده» از چه ناشی می شود؟
در اینجا شما می توانید خصوصیاتی که می تواند برای معنی پیدا کردن این صفت به کار برده شود، پیدا کرده و به کار ببرید تا فوق العاده بودن را بفهمید و آن را حس کنید.
۱. سلامتی: تمرین های بدنی، رژیم های سالم و مراجعه مرتب به پزشک از مواردی هستند که می توانند سلامتی را برای شما به ارمغان آورند. این مرحله بسیار مهم است. به یاد داشته باشید که ذهن سالم در بدن سالم است.
۲. مهربانی: هیچ چیز به اندازه ناراحتی به افراد صدمه نمی زند و هیچ کس سزاوار این نیست که نادیده گرفته شود. سعی کنید مهربان باشید و تا حد امکان با همه همدردی کنید. در سازمان های خیریه محلی، پناهگاه های حیوانات، بانک های غذا و هر جا که می توانید فعالیت مثبت داشته باشید.
همیشه مکان هایی برای کمک وجود دارد. شاید به نظر وقت گیر و دشوار به نظر بیاید. اما اگر شما بدانید کمک به افراد نیازمند چه حس فوق العاده ای به شما می دهد، لحظه ای فرصت را از دست نخواهید داد.
۳. اعتماد به نفس: همیشه به یاد داشته باشید که شما منحصر به فرد و خاص هستید. هیچ کس نمی تواند غیر از این را بگوید. خوبی و حس مثبت در همه افراد وجود دارد. افراد، از دید خودشان ممکن است در مواردی به شما خرده بگیرند. شما نباید اجازه دهید این مساله در شما نسبت به خودتان حس منفی ایجاد کند. سعی کنید در خود نسبت به خودتان اعتماد ایجاد کنید. هر روز در آینه به خود و زیبایی های تان بنگرید، لبخند بزنید و سپس روزتان را شروع کنید.
۴. خودتان باشید: شما باید خودتان باشید. کامل، خاص و شگفت انگیز! سعی کنید هر چه زودتر خودتان را بشناسید و از خصوصیات پنهان و آشکار خود نهایت استفاده را در بهترین شدن، ببرید. کسی باشید که هرگز نمی خواهد چیزی کمتر از «فوق العاده» باشد. به چیزی که نیستید نیاندیشید و به هیچ وجه هم سعی نکنید از جاه طلبی خود در «فوق العاده» بودن خود دست بکشید. چیزی که هستید باشید، اما بهترینش!
نکته مهم: کسانی که دوستتان دارند را دوست بدارید. به هیچ عنوان به خود و دیگران صدمه نزنید.


سالم زی