جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

چگونه در محل کار پرانرژی باشیم؟ - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

چگونه در محل کار پرانرژی باشیم؟

چگونه در محل کار پرانرژی باشیم؟


راضی و خوشحال بودن در محیط کار به میزان علاقه فرد به کارش مرتبط است. اما راه هایی وجود دارد که بتوانیم بیشتر از محیط کار لذت ببریم. به نوشته ریدرزدایجست اگرچه بعضی از این راه حل ها بسیار جزئی به نظر می رسد، اما تاثیر زیادی خواهد داشت.
▪ حداقل روزی یک بار برای پیاده روی بروید. نور خورشید و فعالیت برای ایجاد تمرکز و حفظ روحیه مفید است.
▪ سلام کردن به تمامی همکاران نه تنها نشانگر ادب است بلکه باعث می شود بتوانید ارتباط خوبی با دیگران داشته باشید.
▪ کارهای تلفنی و ایمیل های اداری را هرچه سریع تر انجام دهید تا باری از دوش شما برداشته شود. تعلل یا پشت گوش انداختن امور، کارها را سخت تر خواهد کرد.
▪ نگذارید گرسنگی شما به حدی برسد که پرخوری کنید. هر چند ساعت سعی کنید یک ماده غذایی سالم بخورید.
▪ به مکالمه جواب مثبت تلفنی ندهید به جای آن بگویید «خبر می دهم» هنگام مکالمه تلفنی خوش برخوردی با افراد بسیار مهم است و این کار باعث می شود بدون فکر کردن به خواسته طرف مقابل جواب مثبت ندهید.
▪ تنقلاتی مانند آب نبات و شکلات را در دسترس قرار ندهید.نتایج بررسی ها نشان داده است تنقلات باعث می شود فرد به خوردن وسوسه شود و طی یک سال ۲ یا ۳ کیلو اضافه وزن پیدا کند.
▪ هندزفری بخرید تا بتوانید به هنگام مکالمه تلفنی چند قدم راه بروید.
▪ راست بنشینید و شانه ها را به طرف پایین بدهید. هر بار که طرز نشستن را درست کنید، بلافاصله احساس راحتی و انرژی بیشتری خواهید کرد.
▪ دست خود را به حالت سلام نظام روی پیشانی خود قرار دهید. اگر چشم های شما احساس راحتی پیدا کرد بدانید که نور محل کار شما بیش از حد زیاد است.
▪ نسبت به اخباری که به شما ارتباط ندارد، بی اعتنا باشید.روزنامه خراسان