جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

چشم به راه 86 - نمایش محتوای سیما

 

 

چشم به راه 86

Loading the player...

سلیمان پس از فارغ التحصیل شدن در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه زاهدان به روستای خود در شمال باز می گردد و طرحهای خود را برای ایجاد تحول در زمینه تولید و اشتغال به کار در اختیار چند کارخانه قرار می دهد که بطور اتفاقی متوجه می شود صاحب یکی از کارخانه ها عموی سلیمان است که سالها پیش( در زمان کودکی سلیمان ) پدرش به دلیل خیانت برادرش با او قطع رابطه کرده است و . . .
سریال چشم به راه در سیمای مرکز گیلان تولید شده است و مراحل تدوین را طی می کند . این سریال که در زمینه تکریم روستائیان و به سفارش اداره کل سیمای استانها در 13 قسمت 45 دقیقه ای ساخته شده است . و به زودی در یکی از شبکه های سراسری پخش می شود . در این سریال 4 بازیگر میهمان و بیش از 10 بازیگر اصلی محلی ایفای نقش می کنند .

 

 

سال تولید:

نویسنده : بهزاد عشقی / تهیه کننده : عفت صوفی / کارگردان : مرتضی اعوانی / نور و تصویر : سیامک یوسفی / صدابردار : حمید یاسوری – حامد سوری / تدوین : مرتضی اعوانی / مشاور فیلمنامه : سید محمود رضا حسینی / مدیر تولید و برنامه ریز : پیمان حقانی / منشی صحنه و دستیار کارگردان : حامد شیدایی / گریم : لیلا گلزار، هامون سیدی / دستیاران فنی : حمید قنبرنژاد ، علی قلیزاده / بازیگران : عباس امیری ( میرزا محسن ) / مینا نوروزی فرد (افسون) / فریده دریامج (طاهره) / بهنام قربانی ( سلیمان ) / زیبا کاظمی ( فرزانه) / مرضیه گوهری (مادر سلیمان) / نرگس خاتون بدرطالعی / عفت جمالی پور / شهرام حمدوی / وحید محبوب بشری / محمدرضا حقیقی / علی غاروریانی / حامد شیدانی / مهرانه به نهاد / جواد ذهنی و . . .