رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

چشم انداز - نمایش محتوای سیما

 

 

چشم انداز

Loading the player...

هفته دولت، هفته اقتدار و پیروزى دولتى است که حمایت و پشتیبانى میلیون ها تن از ملت خود را همراه دارد. هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش اجراى حدود الهى و احکام آسمانى اسلام و ایجاد جامعه اى سرشار از عدالت، نظم و امنیت است. این هفته مبارک بر همه دولت مردانى که وجود خویش را وقف خدمت به اسلام و جامعه کرده اند، خجسته و فرخنده باد.

 

به مناسبت انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال 1360 و شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهید محمد علی رجایی، رئیس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند و نیز به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، هفته ای به نام هفته دولت نامگذاری شده است که از دوم تا هشتم شهریور می باشد.

استاندار گیلان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی شبکه باران، برنامه ها و اقدامات انجام شده و در دست اجرای دولت در استان را تشریح کرد.

 

دکتر نجفی که شامگاه هفتم شهریور، هم زمان با هفته دولت در برنامه استانی «چشم انداز» از پخش شبکه باران حضور یافته بود، به طور مستقیم و زنده به ارائه گزارشی از برنامه ها و طرح های بزرگ دولت در استان در حوزه های مختلف و تدابیر و تمهیدات ویژه برای استفاده هر چه بهتر از پتانسیل ها و ظرفیت های استان در جهت توسعه پرداخت.

 

استاندار گیلان قبل از آغاز برنامه در دفتر محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای گیلان حضور یافت و از صدا و سیما در انعکاس مطلوب از برنامه های دستگاه های مختلف استان در هفته دولت تقدیر و تشکر کرد.

 

ویژه برنامه «چشم انداز» از ساعت 21:15 آغاز و به مدت 60 دقیقه ادامه داشت.

سال تولید: 1393

عوامل برنامه:

تهیه کننده: شهرام نوری زاده

دستیار تهیه: شهرام جعفری

کارگردان: ساناز دروگر

منشی صحنه: معصومه پایداری

نورپرداز: مهرداد محزون

صدابردار: یاسوری

تصویربرداران: روان مهر - امیدوار - احمدی

مجری: مهدی لطفی

تکنسین فنی: محمد شمسی

تدوین: بهروز مرادی