رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

پیگیری مطالبات از نمایندگان منتخب گیلان در برنامه خانه ملت - نمایش محتوای خبر

 

 

پیگیری مطالبات از نمایندگان منتخب گیلان در برنامه خانه ملت

شناسه : 276207302

پیگیری مطالبات از نمایندگان منتخب گیلان در برنامه خانه ملت

شبکه باران در پی تماسها و نیازهای مردم فهیم گیلان در برنامه تلویزیونی هانه ملت مطالبات مردم را با حضور نمایندگان مجلس پیگیری می کند.
این بر نامه با هدف نزدیکی بیشتر آحاد مردم با مسوولین و منتخبین آنها در مجلس شورای اسلامی  و طرح درخواستها و مطالبات و حل و فصل مشکلات استان تهیه و پخش می شود . در این برنامه با نمایندگان 13 حوزه انتخابی استان گفتگو می شود و نمایندگان نیز پیرامون عملکرد خود در کمیسیون های مربوطه و فعالیتهای خود در سطح استان و حوزه انتخابیه خود گزارش می دهند همچنین آیتم گزارش مردمی مطالبات و درخواستهای مردم از نمایندگان را به گوش مسوولین و نمایندگان خواهد رساند. برنامه خانه ملت روز های چهارشنبه ساعت 19 به مدت 40 دقیقه از شبکه باران پخش می شود و هر هفته شنبه ها ساعت 14:45 باز پخش خواهد شد.
عوامل تهیه این برنامه عبارتند از :
تهیه کننده : وحید هادیزاده /دستیار تهیه :شهرام جعفری /کارگردان :حمید شیر اوژن /نویسنده و اجرا :دکتر سعید صادقی/تصویربرداران:بهروز،یکتا،روانمهر/تکنسین صدا و تصویر:رسولی/تدوین:رضا عزیزی /طراح دکور :مونس تقی زاده
 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام خسته نباشید رضوانشهر کوچه شهید شکوری - بیشتر... ساره ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ ۰۸:۴۳

ساره
سلام خسته نباشید رضوانشهر کوچه شهید شکوری - بیشتر از یک سال است که پل را خراب کردند و نیمه کاره رها شده است . خواهشمندم از مسئولین بخواهید به این مسئله رسیدگی کنند در فصل بارندگی دانش آموزان نمیتوانند رفت و آمد کنند.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ ۰۸:۴۳