جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

پیام رهبر انقلاب مرهم دردهای مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام رهبر انقلاب مرهم دردهای مردم

شناسه : 180980338

خبر سیاسی

امام جمعه موقت رشت: پیام مهم و ارزشمند مقام معظم رهبری مبنی بر پاسخگو بودن عربستان بعد از حادثه دلخراش منا، برای زخم های مردم مرهم و برای دل آنها التیام بود.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما حجت الاسلام والمسلمین شفیعی زاده در خطبه های نماز جمعه امروز رشت در مصلای امام خمینی این شهر ، پیام مهم رهبر معظم انقلاب را آرامبخش خواند و گفت : پیام فرمانده کل قوا و اعلام آمادگی برای برخورد سخت و خشن در صورت ادامه ی بی احترامی ها و ناجوانمردی های آل سعود ،همه چیز را عوض کرد و برای مردم غیور ایران اسلامی احساس غرور و سبکی به ارمغان آورد.
وی با تبیین پیامدها و اثرات پیام قاطعانه مقام معظم رهبری گفت : این پیام نشان داد زبان دیپلماتیک همه جا و برای بعضی از حکام و دولت ها کارسازنیست و دشمنان پی بردند ایران اسلامی اجازه تجاوز به حقوق خود را به هیچکس نخواهد داد.
امام جمعه موقت رشت در ادامه با اشاره به در پیش بودن ماه محرم ، ماه پیروزی خون بر شمشیر و تبیین فرصت ها و آسیب های آیین عزاداری سیدالشهدا افزود: همزمانی آغاز ماه  محرم و هفته ی احیای امر به معروف و نهی از منکر،  نشان دهنده اهميت زنده نگهداشتن پیام عاشورا و عاشوراییان مبنی بر اجرای این فریضه ی الهی است.
حجت الاسلام والمسلمین شفیعی زاده بر توجه عزاداران حسینی و مداحان اهل بیت به اصل مهم اخلاص در واقعه ی عاشورا تاکید کرد و گفت: رسانه ها به ویژه صدا و سیما ، مداحان ، سخنرانان و وعاظ می توانند با اطلاع رسانی و بهره مندی از شناخت صحیح آسیب ها و فرصت ها، مردم ،عزاداران و جوانان را در مسیر درست دستیابی به نتایج و رسیدن به اهداف فلسفه ی واقعه ی عاشورا قرار دهند.


منبع: خبرگیلان