رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

پيشنهاد وزير کشور براي توسعه استان - نمایش محتوای خبر

 

 

پيشنهاد وزير کشور براي توسعه استان

شناسه : 62685418

25 هدف راهبردي در مسير توسعه و حل مشکلات گيلان براي استاندار جديد تعريف شده است.
وزير کشور با بيان اين مطلب در جلسه توديع و معارفه استاندار گيلان ايران را به يک کارگاه بزرگ سازندگي تشبيه کرد و گفت: با نگاهي گذرا به  مصوبات سفرهاي اول،دوم و سوم به استانهاي مختلف پي مي بريم طرحهاي بزرگ و تاثيرگذاري به نتيجه رسيده است.


مصطفي محمدنجار وفاق و همدلي را اصل اول موفقيت دولت خدمتگزار دانست و افزود: گيلان از استانهاي مهم کشور است که دولت هم نگاه ويژه اي به توسعه و پيشرفت آن دارد.استان ميرزاکوچک جنگلي که مهد فرهيختگان،علماء و انديشمندان است.
وزيرکشور با قدرداني از زحمات روح ا... قهرماني چابک گفت: در زمان مسئوليت وي اقدامات ارزشمندي صورت گرفته تا استان به اين نقطه برسد که اينک ايستاده است و مهدي سعادتي استاندار جديد نيز مسئوليت رساندن گيلان به جايگاهي بالاتر از آنچه هست را بر عهده گرفته است.
وي توجه ويژه به وضعيت فرهنگي استان، ساماندهي مسکن به ويژه  مسکن مهر،ازدواج آسان براي جوانان،ايجاد فرصتهاي جديد شغلي،استفاده از توانمندي هاي بانوان،عمران شهري و روستايي،توسعه زيربنايي به ويژه در روستاها،جذب سرمايه گذاريهاي داخلي و خارجي و ايجاد و ارتقاء امنيت را از مهمترين اهداف و ماموريتهاي استاندار گيلان برشمرد.
روح ا... قهرماني چابک نيز  با ارائه گزارشي از عملکرد مسئوليت 42 ماهه اش گفت: دولت دکتر احمدي نژاد  دنياست و استانها در اين مقطع اگر نتوانند در مسير تويعه گام بردارند ديگر نخواهند توانست.
استاندار جديد نيز با ارائه گزارشي کوتاه از سوابق و مسئوليت هاي گذشته خويش وجود فضاي همدلي و وفاق را در دولت اميد فضايي مناسب خدمتگزاري و نوکري مردم برشمرد و گفت: با عزم و اراده آهنين مردم در کمال سادگي و خدمت بي منت،دست در دست هم فضاي مناسب توسعه در عرصه هاي مختلف را فراهم خواهيم کرد./