جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

پنجمین رزمایش الی بیت المقدس 6 آبان در گیلان برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پنجمین رزمایش الی بیت المقدس 6 آبان در گیلان برگزار می شود

شناسه : 305448213

پنجمین رزمایش الی بیت المقدس 6 آبان در گیلان برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان امروز در جمع خبرنگاران در رشت با بیان اینکه این رزمایش در 2 مرحله اجرا می شود گفت : مرحله نخست پنجمین رزمایش الی بیت المقدس با حضور بسیجیان گردان های کوثر و الی بیت المقدس شهرستان های آستارا ، رضوانشهر ، صومعه سرا ، شفت ، رودبار ، املش ، لاهیجان و ماسال در روزهای  6 و 7 آبان برگزار می شود.
سردار مهدی کاظمی پور افزود :  در مرحله دوم بسیجیان شهرستان های رشت ، انزلی ، آستانه ، تالش ، سیاهکل ، لنگرود ، فومن و رودسر آمادگی دفاعی و توان رزمی خود را در روزهای 13 و 14 آبان به نمایش می گذارند.
وی گفت : رزمایش الی بیت المقدس با 9 تاکتیک در قالب عملیات امداد و نجات و مردم یاوری ، مقابله با نا آرامی های داخلی و  کنترل اغتشاشات ، حفاظت و حراست از اماکن حساس ، پدافند دورادور ، کنترل معابر اصولی، کمین و ضد کمین و مقابله با ضد هلی برن اجرا می شود.
جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه در پنجمین رزمایش الی بیت المقدس گیلان 30 هزار بسیجی در حوزه میدانی و پشتیبانی شرکت می کنند اضافه کرد : مراسم اختتامیه این رزمایش ساعت 14 روز 14 آبان در محل قرارگاه های سپاه نواحی گیلان برگزار خواهد شد.