جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

پخش گفتگوی زنده استاندار گیلان با مردم - نمایش محتوای سیما

 

 

پخش گفتگوی زنده استاندار گیلان با مردم

تهیه کننده و نویسنده : فرهاد ورزل دوست
مجری: امیر قزل حسینی 
تدوینگر: سید علی حسینی نسب
نخستین گفتگوی استاندار گیلان، دکتر سالاری، با مردم گیلان به طور زنده از شبکه باران پخش شد.
مصطفی سالاری در این نشست گفت: دوسویه بودن و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان ، ویژگی صدا و سیما است.
به گزارش خبر گزاری صدا و سیما، مرکز گیلان استاندار در نشست با مدیر کل و اعضای شورای معاونان صدا و سیمای مرکز گیلان دوسویه بودن و برقرار کردن ارتباط مردم و مسئولان را از ویژگی های اصلی رسانه ملی عنوان کرد. 
مصطفی سالاری با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه های اجرایی باید از فرصت دوسویه بودن این ارتباط به خوبی بهره ببرند افزود : انعکاس مطالبه های مردم و ایجاد فضای پاسخگویی برای مسئولان شرایطی را فراهم می آورد که تاکید می کنم مدیران دستگاه های اجرایی حتما از این فضا استفاده کرده و پاسخگو باشند.
وی همه مسئولان را حقوق بگیر مردم عنوان کرد و گفت : مدیران و مسوولان باید نظرات مردم را بپذیرند چرا که مردم صاحب کار ما هستند و می توانند یقه ما را بگیرند و در نخستین شورای اداری استان به همه مدیران تذکر می دهم که باید به سرعت پاسخ گوی مردم باشند.
استاندار گیلان  در ادامه صدا و سیما را بهترین امکان برای اجرای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت : بدون ایجاد هرگونه تنگنایی می توان از این ظرفیت به خوبی بهره برد.
مصطفی سالاری خاطرنشان کرد : ساخت و ارائه آثار هنری باید به گونه ای باشد که اثرگذاری آن در زندگی و فرهنگ مردم ملموس باشد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز ، با اشاره به ظرفیت های زیاد شبکه باران در حوزه های مختلف گفت: این مرکز در بخش های مختلف صدا، سیما و خبر ، رتبه های برتر بین مراکز کشور را از آن خود کرده است.
حسن ظهیری ، هویت بخشی و توجه ویژه به فرهنگ بومی گیلان را از مهمترین سیاست ها در برنامه سازی صدا و سیمای مرکز گاستان عنوان کرد و افزود : با توسعه همه جانبه امکانات و تجهیزات و همچنین افزایش سطح پوشش پخش دیجیتال برنامه ها ، امکان بهره مندی مخاطبان در اقصی نقاط استان از برنامه های شبکه های مختلف رسانه ملی فراهم شده است.در این نشست همچنین قائم مقام و معاونان صدا و سیمای مرکز گیلان نیز ضمن ارائه گزارشی کوتاه از عملکرد حوزه کاری شان، نقطه نظرات خود را بیان کردند. 
این برنامه چهارشنبه ۲۹ آذر از ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه از سیمای مرکز گیلان پخش گردید.
 
 
 
سال تولید: 1396