سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

پخش زنده رژه نیروهای مسلح - نمایش محتوای سیما

 

 

پخش زنده رژه نیروهای مسلح

Loading the player...
تهیه کننده: علیرضا نوری زاده
دستیار تهیه: شهرام جعفری
کارگردان: علی حلوی
صدابردار: حمیدرضا یاسوری
تصویربردار: محسن نوربخش، مهدی پژمان، خان درخشان
دستیاران تصویر: مرتضی ثبوتی، حجت بقایی، سلمان شیخ حسینی 
تکنسین صدا و تصویر: پیمان رسولی 
 
شبکه باران رژه نیروهای مسلح را به طور زنده از شبکه باران پخش می کند.
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس سیمای مرکز گیلان با هدف ارج نهادن به مقام ایثارگران دفاع مقدس به طور زنده از محل اجرای رژه راهنمایی رانندگی شهر رشت و منطقه پارک ملت به مدت 2 ساعت ضبط و پخش می شود.
یگان های نمونه نیروهای مسلح مستقر در گیلان امروز به مناسبت هفته  دفاع مقدس در  رشت  رژه رفتند. 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما این مراسم با حضور آیت ا... قربانی  نماینده ولی فقیه در گیلان، محمد علی نجفی استاندار، جمعی از فرماندهان نظامی و مسئولان محلی گیلان در بلوار شهید احمدزاده رشت برگزار شد.
استاندارگیلان در مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در گیلان گفت: شرف، عزت، سربلندی و امنیت ایران اسلامی ارمغان رشادت ، ایثار و شهامت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس و زمان کنونی است.
محمدعلی نجفی افزود: قوای مسلح ایران اسلامی رهپویان مکتب حسینی اند که با عشق ، ایثار و جانفشانی پیوندی ناگسستنی بسته اند.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت قدرت دفاعی و بازدارنده کشور در  مقابله با هرگونه تهدید و تجاوز بیگانه گفت : نیروهای مسلح ، بازوان قدرتمند نظام و نگهبان امنیت و آرامش ایران محسوب می شوند که پای آرمان ها و اهداف شهدا ایستاده اند.
استاندار گیلان خاطرنشان کرد : نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با ایمان ، تعهد شان چنان با صلابت هستند که هیچ دشمنی جرات تعرض به ایران اسلامی را ندارند.
محمدعلی نجفی نیروهای مسلح ایران اسلامی را عامل اصلی ثبات و امنیت در منطقه و نه عامل تهدید دانست.
فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران هم حماسه  دفاع مقدس را ناشی از عشق و ایثار و شهادت رزمندگان دانست و گفت: با هیچ زبانی نمی توان حماسه سازی سال های دفاع مقدس را بازگو کرد.
امیردریادار افشین رضایی حداد توسعه و پیشرفت چشمگیر در صنایع و تجهیزات دفاعی را نتیجه روحیه و توان تخصصی نیروهای جوان ، متدین و انقلابی ایران اسلامی دانست و خاطرنشان کرد : امروز نیروهای مسلح این مرز و بوم با استعانت از خداوند منان ، با تکیه بر ایمان و ایثار و شهادت طلبی، نه تنها در مرزهای ایران اسلامی بلکه در آب های آزاد هم امنیت  را به ارمغان آورده و هرگونه تهدید را در نطفه خفه کرده اند.
سال تولید: 1395