جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

پایان عمر رژیم آل سعود با کشتن مردم مظلوم یمن فرارسیده است - نمایش محتوای خبر

 

 

پایان عمر رژیم آل سعود با کشتن مردم مظلوم یمن فرارسیده است

شناسه : 113875344

پایان عمر رژیم آل سعود با کشتن مردم مظلوم یمن فرارسیده است

رشت - ایرنا - امام جمعه موقت شهر رشت گفت: عمر رژیم آل سعود با به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم و ستمدیده یمن ، به پایان رسیده است.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام یوسف صدیق عربانی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت اظهار داشت: رژیم آل سعود برای رضایت رژیم منحوس صهیونیستی و با چراغ سبز آمریکا، مردم مظلوم و بی گناه یمن را می کشد، مدارس را ویران و به مراکز آموزشی حمله می کند.

وی افزود: هواپیماهای رژیم آل سعود ، زیرساخت های کشور اسلامی یمن را به نابودی کشانده اند و با کشتن شیعیان و مسلمانان یمن، دست به جنایتی نابخشودنی زده اند.

امام جمعه موقت رشت خطاب به رژیم آل سعود گفت: بدانید که با این کارتان، عمر حکومتتان به آخر رسیده و آه دل مظلومان یمن، شما را نابود خواهد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش خود، با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت ارتقاء کیفیت کالاهای تولید داخل ادامه داد: بالابودن کیفیت کالاهای تولید داخلی، موجب افزایش انگیزه مردم برای خرید و مصرف این نوع کالاها می شود.

وی خاطرنشان کرد: همه باید از کالاهای تولید داخلی استفاده کنند تا این تولیدات رونق بگیرد و در عین حال، وضعیت اشتغال در کشور سامان یابد.

امام جمعه موقت رشت همچنین به هفته معلم و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری اشاره کرد و خواستار توجه بیش از پیش مسوولان به وضعیت معیشتی معلمان شد و گفت: هر سرمایه گذاری که برای ارتقاء زندگی معلمان انجام شود، ثمره آن به جامعه بر می گردد.

در پایان نماز جمعه این هفته رشت، نمازگزاران این شهر همزمان با سراسر میهن اسلامی، پس از حضور در آیین عبادی سیاسی جمعه، در تظاهراتی از میدان مصلی تا میدان فرهنگ حضور یافته و با مشت هایی گره کرده شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل، مرگ بر رژیم آل سعود، آمریکا ننگت باد، رژیم آل سعود شرمت باد ، آمریکا عدوالله - اسراییل عدوالله ، همبستگی خود را با مردم مظلوم و ستمدیده یمن اعلام و تجاوز آشکار و وحشی گری و تفرعن رژیم آل سعود و اقدام ضدانسانی و غیرقانونی آنها را محکوم کردند.