رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

پادگان نیروی زمینی منجیل با قدرت در رژه نیروهای مسلح شرکت می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

پادگان نیروی زمینی منجیل با قدرت در رژه نیروهای مسلح شرکت می کند

شناسه : 63791845

رشت ، رودبار - فرمانده پادگان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منجیل گفت: این پادگان قوی تر از سال گذشته در مانور روز ارتش در مرکز استان شرکت می کند.

به گزارش خبرنگارایرنا، سرهنگ ˈجواد رستم زادهˈ روز دوشنبه در آستانه 29فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت و گو با خبرنگاران رسانه های گروهی افزود: نمایش نظامی نیروهای این پادگان در روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با شرکت چند یگان رژه رونده از جمله پرسنل کادر از ستاد پادگان بصورت شش در شش، یک یگان بیش از یکصد نفر بصورت نمایش تانک، جنگ سرنیزه و رژه سربازان با داشتن تجهیزاتی مانند کوله پشتی و وسایل جنگی و یک رژه هم بصورت واکنش سریع از سوی پرسنل معمولی انجام می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: ناوگان خودرویی پادگان نیروی زمینی منجیل با چند خودرو نظامی جدید نیز در رژه خودرویی استان در این روز حضور می یابد.

فرمانده پادگان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منجیل ادامه داد: این پادگان سال گذشته رتبه های بالایی در سطح استان های همدان ، قزوین و زنجان به دست آورد که در یک مرحله، رتبه سوم و در مرحله دیگر رتبه هفتم را از آن خود کرد.

به گفته سرهنگ رستم زاده؛ در ارزیابی های که در سال گذشته از این پادگان انجام شد، این پادگان از نظر فرهنگی رتبه سوم استانی را به دست آورد.

وی در زمینه آموزش های مدرن در این پادگان یادآور شد: این پادگان با توجه به تلفیق دو آموزش کلاسیکی که از قبل داده می شد و آموزش جنگ های نامتقارن و نامنظمی که هم اکنون در این پادگان انجام می شود، تغییر کرده و بسیاری از کتاب های آموزشی نیز به روز شده است.

وی افزود: از 48هزار شهید ارتش جمهوری اسلامی ایران، 46هزار شهید از نیروی زمینی است و از هشت هزار شهید استان گیلان، سه هزار و 600شهید نیروی زمینی است و پادگان منجیل در دوران دفاع مقدس 314 شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

وی بیان داشت: پادگان منجیل 20 سرلشکر شهید تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است.

منبع:ایرنا