جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

ویژه برنامه 13 آبان در صبح بخیر گیلان - نمایش محتوای صدا

 

 

ویژه برنامه 13 آبان در صبح بخیر گیلان

Loading the player...
این برنامه به مناسبت سیزده آبان روز دانش آموز (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) اختصاص داشت. برنامه ای است با ساختار ترکیبی که هر روز صبح از ساعت 6:30 الی 8 با مواد پخش می شود به صورت زنده و در هر مناسبتی ویژه آن روز برنامه پخش می شود در 13 آبان متن های ویژه روز دانش آموزان و از خودگذشتگی شهید فهمیده در جنگ تحمیلی صحبت شد و گزارش های مربوط به روز 13 آبان گزارش از دانش اموزان و غیره و ... پیام های تلفنی و همچنین مسائل اخلاقی و اجتماعی هم پرداخت کردند. 
در این روز مردم ولایتمدار استان گیلان بویژه شهر رشت در راهپیمایی با شکوه شرکت نموده و ضمن ابراز انزجار از استکبار جهانی بویژه آمریکا و حامیانشان بویژه اسرائیل و ... حمایت قاطع خود را از مقام معظم رهبری اعلام نمودند. در این مراسم که در میدان شهدای ذهاب (شهرداری رشت) برگزار شد اقشار مختلف مردم از دانش آموزان و دانشجویان گرفته تا کارمند و بازاری و ... حضور داشتند با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خشم و انزجار خود را از آنان ابراز کردند. 
این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مصلحی مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران و قرائت قطعنامه پایان یافت. هدف از تولید برنامه نمایش عزم و اقتدار و حرکت خودجوش مردم در راهپیمایی روز ملی با استکبار جهانی در ابراز انزجار از آمریکا و اسرائیل و ... از آیتم های این برنامه سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مصلحی مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و گزارش مردمی و پیام های تلفنی 
تاریخ تولید: 1394
تهیه کننده: مسعود محمدزاده
دستیار تهیه: افسانه محمدی 
اجرا: زهرا معادی 
نویسنده: میترا تارخ 
صدابردار: مرتضی قدیری 
ارتباطات: میترا تارخ
گزارشگر: صارمی – کامران جعفری