سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

ویژه برنامه نیروی انتظامی - نمایش محتوای سیما

 

 

ویژه برنامه نیروی انتظامی

Loading the player...
پلیس با رویکردی اجتماعی به دنبال مردمی‌شدن است؛ نقل قولی که عین یا مشابه‌ آن در سال‌های اخیر بارها از زبان مسئولان و فرماندهان ارشد نیروی انتظامی شنیده شده و شعار امسال هفته ناجا نیز در حالی بر این محور انتخاب شده که بررسی شعارهای پلیس طی یک دهه گذشته نشان می‌دهد نیروی انتطامی به دنبال همراه‌کردن مردم و تقویت چهره پلیس به عنوان نیرویی «مردمی اما مقتدر» است.
ای سربازان سرافراز راه قسط، امنیت در سایه تلاش شما طلوع می کند. عدالت وام دار بیداری شماست. با حضور ایثارگرانه تان، ظلمْ جرأت برآمدن ندارد. آرامش، هدیه ای الهی است که چشمان نگهبان شما به ارمغان می آورد. ای حماسه آفرینان بیداری، شجاعتْ گام های محکم تان را می ستاید. مقاومت از قامت بلندتان درس می آموزد و دلاوری بر دل هایتان بوسه می زند. ای آیه های روشن عدالت، بر سطر سطر کتاب زمانْ نام بلندتان جاودانه، و هفته ای که به پاس سپاس از همه کوشش های بی دریغ شما به نام «هفته نیروی انتظامی» نامیده اند، مبارک باد.
ویژه برنامه هفته نیروی انتظامی یگان های نظامی و نیروهای مسلح استان گیلان به مناسبت هفته نیروی انتظامی از شبکه باران پخش شد. این برنامه به مدت 90 دقیقه با هدف به نمایش کشیدن اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی استان پخش شد تا حماسه های به وجود آمده در آن دوران از تاریخ اسلامی فراموش نشود. 
 
سال تولید: 1394
تهیه کننده: فرهاد شجریان 
کارگردان: حمید شیر اوژن 
دستیار تهیه: شهرام نوری زاده 
صدابردار: عباس علی اکبری 
تصویر برداران: پژمان، پژهان، خان درخشان، نور بخش 
دستیار تصویر: صفایی،شیخ حسینی، اسماعیلی
تکنسین صدا و تصویر: محمد حسن شمسی