سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه شهادت امام جواد علیه السلام - شجره طیبه - نمایش محتوای سیما

 

 

ویژه برنامه شهادت امام جواد علیه السلام - شجره طیبه

Loading the player...
 امام جواد (ع) بر منبر رسول الله (ص) رفت و فرمود: من محمدبن علی الجواد هستم. من نسب های همه مردم را می دانم، چه مردمی که به دنیا آمده اند و چه مردمی که به دنیا نیامده اند. ما این علم را قبل از این که عالم هستی خلق شود، داشته ایم و بعد از فنای عالم هستی نیز این علم را داریم. اگر نبود تظاهر اهل باطل، حکومت اهل گمراهی و شک مردم عوام؛ چیزهایی می گفتم که همه از اولین و آخرین را به تعجب وامی داشت.
بسیج میقات پابرهنگان معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام و نشانی در گمنامی و بی نشانی گرفته اند. سیمای مرکز گیلان به منظور اهمیت این موضوع و نقش جایگاه بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران اقدام به تولید برنامه ای با عنوان شجره طیبه نموده است. 
ویژه برنامه" شجره طیبه"در شب شهادت امام جواد علیه السلام در قالب مجله تصویری در گروه تلویزیونی بسیج مرکز گیلان تولید و پخش گردید.   
این برنامه به مناسبت شهادت امام جواد علیه السلام با رویکرد تبیین اهمیت شکل گیری بسیج و ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در 50 قسمت40 دقیقه ای هر هفته روزهای دو شنبه ها ساعت 00/19 از شبکه باران پخش می شود. 
" شجره طیبه " از بخش های متنوعی در قالب گزارش هفته شامل: (مراسم استانی، معرفی بسیجی موفق و نخبه، معرفی پایگاه های برتر سطح استان و سایت های مربوط به بسیج) و پخش گزیده ای از فرمایشات مقام معظم رهبری، ولایت فقیه و نقش آن در بصیرت و آگاهی در جامعه، گفتگو با مهمان، از دیگر قسمت های برنامه خاطرات رزمندگان در دوران دفاع مقدس و گزیده ای از وصیتنامه شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی (لاله های آسمانی) در وصف مقام و منزلت شهدا، نماهنگ، کارشناسی تولید و پخش می شود.
 
سال تولید: 1394
تهیه کننده: امیر حسین نارنجی 
مجری: محمد لطیفی
کارگردان: فردین مهر آئین
نویسنده: کامران سحر خیز
تدوینگر: آرش شفیقی
دستیار تهیه: شهرام جعفری
تصویر بردار: سید حسن جعفری
نورپرداز: مهرداد محزون
منشی صحنه: زهرا خادمی
صدابرداران: عباس علی اکبری، حمید رضا یاسوری