جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

وزش باد با سرعت 100 کیلومتر در جیرنده رودبار - نمایش محتوای خبر

 

 

وزش باد با سرعت 100 کیلومتر در جیرنده رودبار

شناسه : 152837382

وزش باد با سرعت 100 کیلومتر در جیرنده رودبار

افشین عزیزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به بارندگی روزهای اخیر در گیلان گفت: تاکنون خسارتی در بخش تاسیسات زیربنایی استان اعلام نشده است.
وی به شرایط کشاورزی گیلان در بارندگی‌های اخیر اشاره کرد و افزود: سازمان جهاد کشاورزی با فروکش کردن آب در شالیزارها وضعیت را به دستگاه‌های مربوطه اعلام می‌کند.
 
عزیزی از وزش باد شدید با سرعت 100 کیلومتر از صبح امروز در جیرنده در شهرستان رودبار خبر داد و اضافه کرد: احتمال آسیب به سربندی واحدهای مسکونی در منطقه مذکور وجود دارد.
 
به گزارش فارس، استاندار گیلان پنجشنبه هفته گذشته از بارندگی در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته جاری خبر داد و اضافه کرد: مرخصی مدیران برای مقابله با حوادث احتمالی در استان لغو شده است.
 
محمدعلی نجفی با بیان اینکه بارندگی برای باغ‌های چای و ... مفید است، تصریح کرد: استفاده بهینه از آب باران نیازمند برنامه‌ریزی دقیق‌تر است.
 
*پیش‌بینی بارندگی 100 میلی‌متری در گیلان
 
مدیرکل هواشناسی گیلان نیز با اشاره به پیش‌بینی بارندگی 50 تا 100 میلی‌متر در استان گفت: جبهه هوای ابری از روز جمعه هفته گذشته وارد استان شده است و روز سه‌شنبه هفته جاری از گیلان خارج می‌شود.
 
بهمن کمانگر به کاهش محسوس دما در گیلان اشاره کرد و افزود: بخشی از نیاز آبی مزارع و باغ‌های استان با بارندگی اخیر جبران شده است.
منبع:خبرگزاری فارس