سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

ورزش تقویت عضلات دست - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

ورزش تقویت عضلات دست

Loading the player...

دانلود

رعايت اصول علمي در انجام حركات ورزشي, اثرات مفيد آنرا در حد قابل توجهي افزايش مي دهد. توجه به اين مسئله در ورزش هاي روزانه مي تواند فرد را از نظر شرايط روحي و جسمي به مراتب در وضعيت بهتري قرار دهد و وي را از بازدهي و كارايي دوچنداني در طول روز برخوردار سازد.


تعيين هدف از انجام حركات ورزشي و اولويت بخشي به اثرات گوناگون ورزشي مانند كاهش وزن, افزايش انعطاف پذيري, افزايش قدرت استخوان و عضله, تنظيم قلب و ريه و ديگر منابع سلامتي, به عنوان اولين گام براي رسيدن به آمادگي جسمي محسوب مي شود.
فعاليت بدني مي تواند كيفيت زندگي را در تمام سنين براي همگان بهبود بخشد . شيوه زندگي فعال باعث مي شود افراد مسن دوستان جديدي پيدا كنند ، در فعاليتهاي اجتماعي باقي بمانند و با سايرين در تمام سنين مراوده داشته باشد .


مشخص شده است كه شيوع بيماريهاي مغزي در افرادي كه از نظر بدني فعال هستند كمتر است . فعاليت بدني مي تواندكمك شاياني به درمان برخي از اختلالات فكري مثل افسردگي بنمايد . جلسات ورزشي برنامه ريزي شده مطابق با سطح تناسب بدني هر فرد يا پياده روي ساده مي تواند فرصت يافتن دوستان جديد و اتصال با جامعه و كاهش احساس تنهايي و محروميت اجتماعي را به فرد بدهد . فعاليت بدني مي تواند خود اتكايي و اطمينان به خود را كه معيارهاي مبنايي در سلامت روح است افزايش دهد .


فوائد ورزش بر صحت و سلامتي
√مقدار چربي را در بدن دوباره تنظيم ميکند.
√خطر و شدت ابتلا به بيماري ديابت غير ارثي را کاهش مي دهد.
√ايمني و مصونيت بدن را افزايش مي دهد .
√ميزان کلسترول خون را مي کاهد .
√بنيه را تقويت مي کند .
√قلبي سالم مي سازد .
√روند پيري را کند مي كند .
√طول عمر را افزايش مي دهد .
√عضلات را مي سازد .
√استخوان سازي مي کند .
√حوصله و اخلاق را بهبود مي بخشد .
√مغز را به فعاليت وامي دارد .
√وضعيت مزاجي را بهبود مي بخشد .
√ خطر ابتلا به سرطان را کاهش مي دهد .
به همين منظور ، امور ورزش برق مازندران در راستاي اهداف و سياست هاي اين شركت ، در صدد است تا با فراهم آوري امكانات و فرصت هاي جديد ، موجبات سلامتي و شادابي را فراهم ساخته تا همه در مسير درست ورزش كردن ، هدايت و رهنمون شويم .

در خاتمه : با ورزش استراحت كنيد