رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

وحدت مسلمانان دشمنان اسلام رابه خاک سیاه می کشاند - نمایش محتوای خبر

 

 

وحدت مسلمانان دشمنان اسلام رابه خاک سیاه می کشاند

شناسه : 9411003

وحدت مسلمانان دشمنان اسلام رابه خاک سیاه می کشاند

             رشت - ایرنا - امام جمعه رضوانشهر با اشاره به راه افتادن
موج جدید اسلام هراسی در دنیا گفت: اتحاد تمامی مسلمانان جهان دشمنان اسلام را به خاک سیاه می کشاند.

 

حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در خطبه نماز جمعه این هفته رضوانشهر افزود: ترسیم کاریکاتور های توهین آمیز به پیامبر گرامی اسلام (ص) از سوی نشریه شارلی ابدو در فرانسه که حمایتهای پشت پرده آن موجب رسوایی سران رژیم صهیونیستی و سایر دشمنان را رو کرده موجب خشم مسلمانان در عالم شده است.

وی گفت: دشمنان همواره در صدد این هستند که از دین اسلام یک چهره خشن در سطح بین الملل نشان دهند ولی از اخلاق و مهربانی های پیامبر اسلام(ص) غافل می باشند.

خطیب جمعه رضوانشهر با اشاره به اهمیت حفظ وحدت بین مسلمانان افزود: اگر جمعیت میلیاردی مسلمان در سطح دنیا بر محور وحدت حرکت کنند دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

حجت الاسلام حبیبی با اشاره به آخرین اهانت های صورت گرفته از سوی این نشریه فرانسوی علیه پیامبر اسلام (ص) بیان کرد: حادث شدن یک ترور در این بین نشان از دسیسه و توطئه پشت پرده این گونه اقدامات دارد که هر انسان بیدار و آگاهی در می یابد که این موضوع از قبل و با یک برنامه ریزی سیاسی به قصد تخریب چهره اسلام و ایجاد دایره امن برای رژیم صهیونیستی صورت گرفته است.

وی همچنین در خصوص اهمیت اشتغال جوانان بیان کرد: امروز موضوع ازدواج و اشتغال جوانان از مهمترین مشکلات جامعه محسوب می شود که همه باید برای حل این گونه موضوعات تلاش کنند.

امام جمعه رضوانشهر در پایان به مسوولان این شهرستان توصیه کرد؛ برای تأمین نیروی انسانی و ایجاد شغل در بعضی از مراکز این شهرستان باید حق جوانان این منطقه حفظ شود و بنده پیگیر امور و مدافع حقوق جوانان و مردم این شهرستان در این راستا خواهم بود.

شهرستان رضوانشهر با حدود 80 هزار نفر جمعیت در 70 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.