رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

واگذاری تیم فوتبال شهر باران به اداره کل ورزش و جوانان - نمایش محتوای خبر

 

 

واگذاری تیم فوتبال شهر باران به اداره کل ورزش و جوانان

شناسه : 247161421

واگذاری تیم فوتبال شهر باران به اداره کل ورزش و جوانان

تیم فوتبال شهرباران  به اداره کل ورزش و جوانان گیلان واگذار شد.
به گزارش خبرگزای صدا وسیما بهروز محمودی قائم مقام باشگاه شهرباران با اعلام این خبر به خبرگزاری صدا و سیما گفت : این باشگاه به دلیل مشکلات مالی در یک نامه رسمی دیروز  تیم فوتبال خود را به اداره کل ورزش و جوانان گیلان واگذار کرد تا فصلی نو در تاریخ این باشگاه پرهوادار رقم بخورد.
 پیش از این از سوی قائم مقام باشگاه شهرباران اعلام شده بود که آمادگی واگذاری این باشگاه را در صورت پرداخت بدهی فصل اخیر به مجموعه شورای اسلامی شهر رشت را دارد. 
تیم فوتبال شهرباران در فصلی که گذشت با 37 امتیاز در مکان نوزدهم جدول 10 تیمی قرار گرفت و به لیگ دسته دوم کشور سقوط کرد.
امیر عابدینی نماینده سهامداران داماش گیلان خرداد سال گذشته این تیم را به هیات فوتبال و اداره کل ورزش وجوانان استان واگذار کرد که امتیاز آن مردادماه سال گذشته با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان گیلان در اختیار شرکت آهن و فولاد لوشان قرار گرفته بود.
یعقوب کنعانی رئیس هیت مدیره آهن و فولاد لوشان نیز، علی محمودی را به‌ عنوان مدیر عامل این تیم برای انجام امور انتقال وعقد قرارداد با بازیکنان معرفی کرده بود واز آن تاریخ قرار شد تیم به جای داماش با نام شهر باران فعالیت کند.
تیم فوتبال شهرباران درسال 1362با نام استقلال رشت شکل گرفت.
در33سال گذشته این تیم به ترتیب با نام های استقلال رشت ،استقلال شهرداری رشت ، پگاه گیلان ، داماش گیلان و شهرباران در مسابقات لیگ دسته اول ولیگ برتر فوتبال ایران حضور داشت.
سید علی افتخاری ، امید هرندی، هادی طباطبایی ، افشین ناظمی ، بهزاد داداش زاده  ، علیرضا جهانبخش ، محمدرضا مهدوی ، افشن چاووشی ، پژمان نوری و حسین ابراهیمی از بازیکنان سرشناس این تیم رشتی در چند سال گذشته هستند.
این تیم با نام پگاه گیلان نائب قهرمانی جام حذفی فوتبال را درکارنامه دارد.
 
منبع :خبر گیلان