جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

هم اندیشی مسئولان سپاه و رسانه ملی برای برگزاری همایش میرزاکوچک خان جنگلی - نمایش محتوای خبر

 

 

هم اندیشی مسئولان سپاه و رسانه ملی برای برگزاری همایش میرزاکوچک خان جنگلی

شناسه : 371396794

نشست هم اندیشی مسئولان سپاه و رسانه ملی برای برگزاری یادواره میرزاکوچک خان جنگلی و شهدای روحانی در سالروز شهادت این روحانی شهید برگزار کردند.
در این نشست حجت الاسلام محمدی ،نماینده ولی فقیه در سپاه قدس استان گیلان با اشاره به ویژگیهای شخصیتی روحانی شهید میرزا کوچک جنگلی ،وظیفه رسانه ملی را در شناساندن چهره واقعی شخصیت های اثرگذار همچون میرزا کوچک جنگلی را بسیار حساس توصیف کرد و گفت:وجود سلایق مختلف در مخاطبان،کار را برای رسانه ملی دشوار و در عین حال حساس کرده است. نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با اشاره به هجمه رسانه های دشمنان علیه نهادهای انقلابی افزود: صدا و سیما همواره درمقابل این هجمه ها خوش درخشیده است. حجت الاسلام والمسلمین محمدی همچنین برگزاری یادواره شهدا را به صورت تلویزیونی در دوران شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر دانست. سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان نیز به نقش آفرینی خوب رسانه ملی در امر آموزش در شرایط شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: صدا و سیمای مرکز گیلان همواره در امر آموزش اضطراری، آمادگی لازم را داراست . سردار محمد عبدالله پور به جنگ رسانه ای کنونی اشاره کرد و گفت : صدا و سیما و سپاه  استان در اوج همدلی برای تعالی آرمانهای انقلاب با یکدیگر تعامل دارند و امروز رسانه های دشمن در فضای مجازی و شبکه های فارسی زبان  ماهواره ای به شدت در حال جنگ نرم و رسانه ای می باشند و در این مسیر صدا و سیمای جمهوری اسلامی و به تبع آن مراکز استانها یک تنه و با مظلومیت تمام در مقابل جنگ رسانه ای دشمن قد علم کرده اند. وی افزود : همانگونه که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خود را حافظ ارزشهای انقلاب می داند صدا و سیما نیز با همان روحیه انقلابی در صحنه مقابله با جنگ نرم حضوری موثر دارد.
دکتر باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز در پایان این نشست با بیان اینکه رسانه استانی سال سختی را پشت سر گذاشته است گفت: با تمام این سختی ها کارکنان صدا و سیما با تمام توان کنار مردم بودند. دکتر باقرزاده افزود: وجود بیماری کرونا سبب تعطیلی بسیاری از مراسمها شده اما رسانه ملی و استانی این برنامه ها را به منازل آورده و سعی نموده که هنرمندانه در خدمت مخاطبان باشدکه برپایی یادواه شهدابه صورت تلویزیونی نمونه بارز آن است. وی ضمن تشکر از فرماندهی و پرسنل سپاه قدس گیلان به جهت تلاشهای گسترده در ایام شیوع ویروس منحوس کرونا ، از آمادگی کامل و بیش از پیش این مرکز جهت همکاری با مجموعه سپاه استان در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و تعالی آرمانهای اصیل جمهوری اسلامی ایران و رشد توسعه استان در تمامی ابعاد خبرداد.