جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

همایش ورزش باستانی «میثاق امت با ولایت» در رودبار برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش ورزش باستانی «میثاق امت با ولایت» در رودبار برگزار می‌شود

شناسه : 64148327

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رودبار از برگزاری همایش ورزش باستانی «میثاق امت با ولایت» هشتم دی ماه امسال در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: همایش ورزش باستانی «میثاق امت با ولایت» در رودبار برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از رودبار، اسدالله نظری ظهر امروز در جلسه هماهنگی بزرگداشت یوم‌الله 9 دی در این شهرستان اظهار کرد: همایش ورزش باستانی «میثاق امت با ولایت» هشتم دی ماه سال جاری در رودبار برگزار می‌شود.

وی به برگزاری همایش مذکور در سالن شهدای رودبار اشاره کرد و افزود: همایش پیاده‌روی طلایه‌داران بصیرت به منظور گرامیداشت نهم دی سال 88 روز جمعه ششم دی ماه در شهر توتکابن برگزار می‌شود.

نظری با بیان اینکه مراسم بزرگداشت نهم دی با هماهنگی شورای اسلامی، شهرداری و حوزه مقاومت بسیج با سخنرانی یکی از شخصیت‌های استانی در منجیل برگزار می‌شود، تصریح کرد: بقاع متبرکه رودبار در بصیرت‌افزایی مردم فعال می‌شوند.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رودبار توزیع ویژه‌نامه نقش ولایت و رهبری در بحران‌های اجتماعی را از جمله اقدام‌های برای بزرگداشت نهم دی ماه عنوان کرد و گفت: بنرهای یوم‌الله نهم دی توسط اداره اوقاف و امور خیریه رودبار در سطح شهر نصب می‌شود.

وی برگزاری همایش‌های دانش‌آموزی بصیرت و تهیه روزنامه دیواری توسط دانش‌آموزان را از جمله برنامه‌ها به مناسبت نهم دی ماه در رودبار خواند و بیان کرد: مسابقه شعر و متن ادبی با موضوع بصیرت و بیعت در رودبار برگزار می‌شود.

نظری مسابقه ارسال پیامک و کاریکاتور فتنه و فعال کردن مجتمع فرهنگی سینمایی را از جمله اقدام‌ها به منظور گرامیداشت یوم‌الله نهم دی در رودبار اعلام کرد و یادآور شد: نمایشگاه عکس حماسه حضور مردم در هشتم و نهم دی ماه سال 88 در رودبار دایر می‌شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رودبار خواستار فعال شدن رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی هشتم و نهم دی در این شهرستان شد و خاطرنشان کرد: درج مقاله، گزارش و تحلیل درباره اهمیت نهم دی در رسانه‌ها تاثیرگذار است.

وی با تاکید بر برگزاری مسابقه‌های نقاشی و ویژه‌برنامه‌های بصیرت‌بخشی ویژه نوجوانان، اظهار کرد: لوح فشرده 10 گفتمان دینی بصیرت سخنان مقام معظم رهبری پیرامون تبیین فتنه در مدارس رودبار توزیع می‌شود.

نظری، اجرای ویژه‌برنامه‌های تحلیلی با موضوع بصیرت امت در میثاق با ولایت و مسابقه شعر و متن ادبی در دانشگاه‌ها را از دیگر برنامه‌های گرامیداشت حماسه نهم دی در رودبار عنوان کرد.

خبرگزاری فارس