جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

هفت سین - نمایش محتوای صدا

 

 

هفت سین

 

اجرا: حسن حسنی، جواد زرساز و مصطفی رفیعی
نویسنده: مهدی آذری 
گزارشگران: داریوش محمدی ، اکرم شاکری، فاطمه صارمی و محمد نبی نوروزی
 
برنامه هفت سین به تهیه¬کنندگی آقای مهدی آذری لحظه تحویل سال با یک برنامه 240 دقیقه ای با هدف ایجاد لحظه های شاد و مفرح، اطلاع رسانی وضعیت موجود و آمادگی استان برای پذیرایی مهمانان نوروزی، آگاهی بخشی عمومی از باورهای سنتی، معرفی جاذبه های گردشگری است.
برنامه هفت سین ویژه تحویل سال نو می باشد که آیتم های آن شامل: مصاحبه با افراد شاغل در لحظه تحویل سال نو، نمایش طنز در برنامه، گزارش از مزار شهدا، استفاده از ترانه های ویژه تحویل سال نو، پرداخت به موضوع سال، تهیه گزارش از همه نقاط استان، مصاحبه با مسافران نوروزی، کلیشه ای نبودن گزارشات، استفاده از گزارشگران قوی وتوانا در برنامه، استفاده از موسیقی های گیلکی و محلی استان، مصاحبه با افراد مختلف استان وکسب اطلاعات از نحوه آیین تحویل سال نو در مناطق مختلف گیلان، ساعت پخش برنامه از ساعت10 الی 3 عصر، موسیقی محور بودن برنامه، استفاده از جایزه های نفیس و ارزنده در مسابقه.
این مجموعه با توجه به داشته های بومی و محلی استان و نمایش های طنز با هدف نوید بخش امیدی تازه در دل شنوندگان تولید و پخش می شود . سال را سر سفره هفت سین اهالی رادیو گیلان تحویل کنید. رادیو گیلان با برنامه هفت سین با حال و هوایی شاد در لحظات تحویل سال  پای سفره هفت سین می نیشیند. 
هفت سین عنوان برنامه ای است مفرح و سرگرم کننده که، با ساختاری ترکیبی– نمایشی با موضوعات اجتماعی، فرهنگی و ورزشی در روز عید از ساعت 8:00 صبح به مدت270 دقیقه به صورت زنده به روی آنتن می رود .
ویژه برنامه هفت سین به تهیه کنندگی مهدی آذری با، پخش پیام مقام معظم رهبری، پیام تبریک ریاست جمهوری، معرفی فرهنگ و آیین های نوروزی در گیلان، جاذبه های گردشگری، اطلاع رسانی، میهمان برنامه، موسیقی، گزارش های جذاب و یادی از شهدا همراه شنوندگان همیشه همراه رادیو گیلان می باشد.
سال تولید: 1395