جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

هشت سال عاشقی - نمایش محتوای صدا

 

 

هشت سال عاشقی

Loading the player...
در آستانه فرا رسیدن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، رادیو گیلان حکایت های ناگفته هشت سال عاشقی را با رایحه عشق تقدیم مخاطبان خود می کند. 
31 شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است. دوران هشت ساله دفاع مشروع امت سلحشور ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از مرزهای عزت و شرف این مرز و بوم به مثابه یکی از حساس ترین و بارزترین برهه های حیات راستین این ملت همچون نگینی  تابناک تا همیشه ی زمان برتارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می درخشد. 
در همین راستا صدای مرکز گیلان با هدف ارج نهادن به ایثارگرانی که از همه چیز خود گذشتن و فقط بخاطرعشق به امام و امت رفتند و جنگیدن ، ویژه برنامه ای با عنوان هشت سال عاشقی را، از31 شهریور هر روز از ساعت 17:00 به مدت 120 دقیقه تا پایان هفته دفاع مقدس به صورت زنده  با ساختاری ترکیبی – نمایشی تولید و پخش می کند. 
این ویژه برنامه با بخش های نمایشی، مستند گزارشی، مرور خاطرات و داستان های جنگ و جهاد از زبان راویان، تشریح دلاوری و رشادت های رزمندگان با مصاحبه همرزمان و فرماندهان، دعوت از مهمانان ویژه، گزارش های مردمی و پیامک به روی آنتن می رود .
 
تاریخ تولید: 1394
تهیه کنندگان: فرهاد بیانی فر، مهدی آذری، کامران سحرخیز ، حسین صدیقی
گویندگان: افرا فرقانی، حسین سیری، مریم واحد، مصطفی رفیعی، فرح روز دواتگر ، مهدی مددکار ،جواد شعبانی
نویسندگان: رحمت حقی پور، مریم واحد، کامران سحرخیز، نرجس انساندوست
صدابرداران: الهام یگانه، سکینه احمدی نیا، غلامرضا نصیری 
گزارشگران: مریم شیرزاد، اکرم شاکری، زهرا سلیمانی، داریوش محمدی، سیده مریم ثابت