جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

هشت توزیع کننده موادر مخدر شیشه در رشت دستگیر شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

هشت توزیع کننده موادر مخدر شیشه در رشت دستگیر شدند

شناسه : 64195307

رشت - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی رشت از دستگیری هشت متهم و کشف نیم کیلوگرم شیشه و بیش از یک کیلوگرم انواع مواد مخدر دیگر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ˈرحیم شعبانیˈ عصر دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: ماموران انتظامی پاسگاه سراوان این شهرستان در پی گزارش مردمی مبنی بر فروش مواد مخدر توسط شخصی، موضوع را به صورت ویژه در دستورکار قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی این پاسگاه پس از اطمینان از گزارش مردمی، با اخذ مجوز قضایی هنگامیکه قصد ورود به این منزل را داشتند، با فرار سه نفر از اعضای خانواده مواجه شدند.

سرهنگ شعبانی بیان داشت: تعدادی از ماموران بلافاصله به تعقیبشان پرداخته و تعدادی دیگر با رعایت موازین شرعی و قانونی به داخل منزل رفته و صاحب منزل و دو نفر دیگر را دستگیر کردند.

فرمانده نیروی انتظامی رشت گفت: در بازرسی انجام شده، 95 گرم شیشه کلوخی مخلوط ، 315 گرم مواد مخدر از نوع گراس، 165 گرم مواد مخدر از نوع انویه ، 385 گرم مواد مخدر خرد شده از نوع شیشه ، 85 سوت مواد مخدر از نوع هروئین ، یک حقه پایپ ، یک دستگاه ترازو توزین مواد مخدر و یک بسته نی استعمال مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی از عملیات دیگر پلیس این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران پاسگاه پیربازار در عملیاتی، دو قاچاقچی مواد مخدر را در حالیکه یکی از آنان حدود نیم کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش را به صورت ماهرانه در زیر لباس خود جاسازی کرده بود، دستگیر کردند.

سرهنگ شعبانی همچنین در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: ماموران پلیس این شهرستان در حین گشت زنی به فردی مضطرب که در حین قدم زدن در پیاده رو با یک بسته پلاستیکی بود، مشکوک شده و پس از دستگیری، یک دستگاه ترازوی توزین مواد مخدر و مقداری تریاک از او کشف کردند.

وی افزود: ستوان دوم ابراهیم مظلومی که با همراهی گروهبان یکم عبدالله ولی خانی سراکیپی گشت پلیس را برعهده داشت، با رشوه چهار میلیون و 50 هزار ریالی متهم برای رهایی از بزه انتسابی مواجه شد و ضمن رد رشوه، مراتب را صورتجلسه و ضمیمه پرونده این متهم کرد.

وی اضافه کرد: متهم با صورتجلسه رد رشوه و تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی و روانه زندان شد.

ایرنا