رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

هرگونه تجمع در حمایت یا علیه مذاکرات هسته ای، غیرقانونی و خلاف مصالح ملی است - نمایش محتوای خبر

 

 

هرگونه تجمع در حمایت یا علیه مذاکرات هسته ای، غیرقانونی و خلاف مصالح ملی است

شناسه : 126449444

هرگونه تجمع در حمایت یا علیه مذاکرات هسته ای، غیرقانونی و خلاف مصالح ملی است

رشت - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: هرگونه تجمع در حمایت یا علیه مذاکرات هسته ای، غیرقانونی و خلاف مصالح ملی است.

محمد احمدی پور عصر دوشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: برپایی هرگونه تجمع در حمایت یا علیه مذاکرات هسته ای، با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی و سران قوا، خلاف مصالح ملی و غیرقانونی است.
وی ادامه داد: مطمئنا اینگونه رفتارها، نشانه ای از جنگ نرم دشمنان برای از بین بردن وحدت و ایجاد اختلاف در شرایط حساس مذاکرات هسته ای می باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان از همه گروه های سیاسی خواست تا در شرایط کنونی؛ با توجه به مصالح ملی، اقدام و از ایجاد تفرقه در جامعه خودداری کنند.
بنابر آنچه طی روزهای اخیر در تبلیغات پیامکی و شبکه های اجتماعی موبایلی میان فعالان فرهنگی، رسانه ای و سیاسی استان گیلان اعلام شده؛ تجمع مجموعه های فرهنگی و هیأت های رشت تحت عنوان ما هم اجازه نمی دهیم، فردا (سه شنبه) ساعت 18 در حرم خواهر امام رشت برگزار می شود.
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور شنبه هفته جاری در همایش استانداران و فرمانداران سراسر کشور با بیان اینکه موضوع انرژی هسته ای در چارچوب منافع ملی با هدایت رهبری، اجرای دولت و نظارت مجلس و دیگر دستگاه های نظارتی به پیش می رود؛ گفته بود: بنده به عنوان وزیر کشور اعلام می کنم که هیچ مجوزی را له یا علیه این موضوع که مورد اجماع عمومی و رهبر معظم انقلاب است، نخواهیم داد.
وی همچنین در حاشیه همایش فرمانداران سراسر کشور و در جمع خبرنگاران؛ تجمعات موافقان و مخالفان در مسایلی که مورد وفاق ملی است را فاقد جایگاه دانست و با تاکید بر جلوگیری از برگزاری آنها گفت: تجمعاتی که در سالن های اجتماعات برگزار می شود هم باید از دستگاه های مربوطه مجوز دریافت کنند.
رحمانی فضلی افزود: تجمع بر روی مسایلی همچون مساله هسته ای که اجماع کلی وجود دارد و سیاست های آن با تدابیر رهبری و اجرای دولت عملیاتی می شود و مجلس در آن ناظر است، جایگاهی ندارد.