جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

هدف رهبری از انتشار نامه جلوگیری از هجوم فراگیر دشمن به اسلام بود - نمایش محتوای خبر

 

 

هدف رهبری از انتشار نامه جلوگیری از هجوم فراگیر دشمن به اسلام بود

شناسه : 30891365

هدف رهبری از انتشار نامه جلوگیری از هجوم فراگیر دشمن به اسلام بود

انزلی - ایرنا - امام جمعه بندرانزلی در خطبه های این هفته نماز گفت : هدف رهبر معظم انقلاب از انتشار نامه اخیرشان خطاب به جوانان اروپا و امریکا جلوگیری از هجوم فراگیر دشمن به اسلام و مسلمانان بود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈ سید عبدالجواد شمس الدینˈ اظهار کرد: نکته قابل توجه در این نامه آن است که دشمن در صدد ترویج اسلام هراسی و ایران هراسی بوده و جوانان ما را هم با این تهدید مواجه کرده است.
وی خاطرنشان کرد: توصیه معظم له به جوانان اروپا و امریکا برای مطالعه بدون واسطه قرآن و آشنایی با معارف اسلام و حضرت محمد (ص)، موجب شناخت آنان از اسلام واقعی و عقیم ماندن پروژه اسلام هراسی خواهد شد.
حجت الاسلام شمس الدین، محور دیگری از این نامه را بیان رفتارهای مزورانه غرب در نشان دادن چهره خوب از خودش و عدم طرح نواقص و ظلم هایش به مردم است .
وی افزود: رهبری از جوانان خواستند که از دولتمردان خود بپرسند چرا در غرب سیاست هایی که اجرا شده باید چندین سال بعد بیان و وجدان مردم با واقعیت ها آشنا شود.
خطیب جمعه انزلی با طرح این سئوال که چرا قدرتمندان از اسلام ناب محمدی احساس خطر می کنند ، شناخت علت آن را منوط به آشنایی صحیح از اسلام بعنوان دین حق الهی دانست.
وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن روز فناوری فضایی و تغییر و تحولات صورت گرفته در سازمان فناوری فضایی که توانست موجود زنده به فضا بفرستد ابراز امیدواری کرد مسوولان در رشد این مجموعه بکوشند زیرا دشمنان خواستشان این است که ما به فناوری های روز دست نیابیم .
حجت الاسلام شمس الدین تصریح کرد: نباید این فرصت خوب و جایگاه به دست آمده در مجامع بین المللی را از دست بدهیم .
امام جمعه بندرانزلی در خاتمه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: هرچند مسوولان ودستگاه های مربوطه برای این ایام برنامه ریزی می کنند اما نکته مهم در برگزاری این ایام آن است که با حضور باشکوه مردم باشد.