سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

نور افشانی سه نقطه شهر رشت در شب 22 بهمن - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نور افشانی سه نقطه شهر رشت در شب 22 بهمن

نور افشانی سه نقطه شهر رشت در شب 22 بهمن


300 خبرنگار حماسه با شکوه بیست و دوم بهمن در گیلان را پوشش می دهند

رشت – خبرگزاری مهر: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: به مناسبت 35 سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شب 22 بهمن آسمان پارک دانشجو ، میدان شهدای ذهاب (شهرداری) و مسجد طالقانی در شهر رشت نورافشانی می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی اشجری پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران استان در خصوص برنامه های 35 سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برای راهپیمایی 22 بهمن ماه سال جاری سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران جاذبه هایی را برای مخاطبان ایجاد کرده است.

وی افزود: به مناسبت 35 سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران  در شب 22 بهمن آسمان پارک دانشجو ، میدان شهدای ذهاب (شهرداری) و مسجد طالقانی  در رشت نورافشانی می شوند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: امسال 300 خبرنگار حماسه با شکوه 22 بهمن ماه را پوشش خبری می دهند که 100 نفر از این خبرنگاران در رشت و بقیه در سایر شهرستان ها حضور دارند.

وی اذعان داشت: در روز 22 بهمن گروه سرود 1357 نفره "همسرایان فجر"با پوشش پرچم جمهوری اسلامی ایران برنامه خود را اجرا می کنند.

اشجری پرواز 35 کبوتر به منظور 35 سال مقاومت، پایداری و حیات طیبه نظام مقدس اسلامی و پرواز بالگرد برای گل افشانی توسط نیروی دریایی را از جاذبه های راهپیمایی 22 بهمن سال جاری عنوان کرد.

وی تصریح کرد: در مراسم راهپیمایی 22 بهمن امسال، حضور نمادین میرزا کوچک خان جنگلی و تیم همراهانش و همچنین حضور 100 نفر از آقایان و بانوان با لباس های محلی نیز به چشم می خورد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان برگزاری نمایشگاه 35 غرفه ای از توانمندی های دستگاه های اجرایی استان با تولیت میراث فرهنگی و گردشگری و برپایی ایستگاه های صلواتی در مسیرهای راهپیمایی در مرکز استان را نیز از دیگر برنامه های اجرایی در روز 22 بهمن عنوان کرد.

وی از برگزاری مسابفه آدمک های استکبار توسط کمیته مردمی مبارزه با استکبار جهانی نیز خبر داد و افزود: آدمک های ساخته شده باید در روز 22 بهمن در میدان شهدای ذهاب تحویل داده شوند و به 22 نفر از سازندگان این آدمک ها جوایز نفیسی اهدا می شود.

اشجری اذعان داشت: پرواز دو عدد پاراگلایدر در راهپیمایی مرکز استان، پخش کاغذهای رنگی به منظور گلباران راهپیمایان، حضور کودکان در راهپیمایی با لباس های ویژه نظیر چفیه و غیره از برنامه های اجرایی روز 22 بهمن است.

وی یادآورشد: مراسم راهپیمایی 22 بهمن بصورت زنده از صدا و سیمای مرکز گیلان پخش می شود.

خبرگزاری مهر