رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

نماینده ولی فقیه در گیلان : تقویت همدلی از وظایف مهم صدا و سیما در شرایط کنونی - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده ولی فقیه در گیلان : تقویت همدلی از وظایف مهم صدا و سیما در شرایط کنونی

شناسه : 355293539

نماینده ولی فقیه در گیلان : تقویت همدلی از وظایف مهم صدا و سیما در شرایط کنونی
آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان از واحدهای مختلف صدا و سیما بازدید کرد .
به گزارش روابط عمومی صدا و سیما ی مرکز گیلان ،نماینده ولی فقیه در استان  در حاشیه بازدید از واحدهای مختلف این مرکز با تاکید بر تقویت همدلی در شرایط کنونی گفت : در شرایط حساس کنونی و تلاش شبانه روزی دشمنان برای ایجاد انشقاق در ارکان جامعه رسانه ملی باید با توجه به خواست جوانان بارقه امید را در ذهن و نگرش آنان ایجاد کند و گام های موثری در جهت پیوند مستحکم آحاد مردم با مسوولان بردارد .
آیت الله فلاحتی با اشاره به تلاش شبانه روزی دنیای استکبار برای ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی بر ضرورت روشنگری و انعکاس ظرفیت های ارزشمند بومی تاکید کرد و افزود : پرداختن به مشکلات و مطالبات مردم با برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر کارشناسانه میسر است . وی بر چند نکته مهم از وظایف رسانه تاکید کرد و اظهار داشت: امید آفرینی در نسل جوان و نوجوان که مخاطبان اصلی رسانه اند از نکات مهم و حیاتی رسالت رسانه است زیرا دشمن برای این قشر از جامعه سرمایه گذاری می کند، صدا و سیما با رعایت اصل بیطرفی به تنویر افکار عمومی  و ارتقاء فرهنگ عمومی بپردازد و با هوشمندی وحدت ایجاد کند . نماینده ولی فقیه در استان همچنین گفت: تولید ملی عزت و افتخار یک ملت است و باید مردم را به تولید کالای داخلی ترغیب و تشویق کرد .
وی نقدهای سازنده را موجب بهبود روند اداره کشور عنوان کرد و گفت : در روند نقادی ها باید به دور از سیاه نمایی و یک جانبه نگری ، از تمامی جنبه های هنری و ظرافت کاری بهره گرفت تا منجر به خود سازی و ترمیم نقصان ها شود .