رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

نمایشگاه کتاب کودک در آستارا - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه کتاب کودک در آستارا

شناسه : 298427675

نمایشگاه کتاب کودک در آستارا

به مناسبت هفته ملی کودک، نمایشگاه کتاب و جزوات کودک به منظور ترغیب کودکان و نوجوانان به مطالعه، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان دایر شد.
مدیرمرکز شماره یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آستارا گفت : از نخستین روز هفته ملی کودک، روزانه به طور میانگین 200 دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی از برنامه های ویژه این هفته در کانون بهره مند می شوند.
صابر فرضی زاد افزود : به همین مناسبت با مشارکت فرمانداری آستارا حدود 5هزارجلد کتابچه علمی و فکری برای آشنایی بیشتر والدین با دنیای کودک و نوجوان، در میان شهروندان توزیع شده است.
وی گفت : این برنامه ها طبق تفاهم نامه آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به منظور بهره برداری از امکانات موجود جهت ترویج فرهنگ مطالعه اجرا می شود.
مدیرمرکز شماره یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آستارا هدفمند سازی ارتباط مدارس با مراکز کانون، کمک به شکوفایی و کشف استعدادهای دانش آموزان، مهارت افزایی آنها و تعمیق باورهای دینی با توجه به سبک زندگی ایرانی و اسلامی را از هدف های دیگر این برنامه ها دانست.
صابر فرضی زاد افزود : پرده خوانی عاشورا توسط مربیان کودک و نوجوان از دیگر برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آستاراست که به مناسبت ماه محرم برگزار می شود.
امسال برنامه های هفته ملی کودک در کشور از 15 تا 21 مهرماه با نگاه به آیین های ماه محرم و با شعار ( کودکان تشنه اند ) اجرا می شود.
 
منبع : خبر گیلان