جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

نماز جمعه رشت - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه رشت

شناسه : 324896165

نماز جمعه رشت

نقض برجام مصداق بارز شیطان صفتی استکبار جهانی به سردمداری است.
امام جمعه موقت رشت امروز در خطبه های نماز این شهر با اشاره به عدول پی در پی امریکایی ها از تعهدات برجام و اعمال تحریم های جدید علیه ملت ایران گفت : این اقدامات ثابت می کند که نمی توان به قول و قرار آمریکایی های شیطان صفت اطمینان کرد.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله زاده  با استناد به تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر غیرقابل اعتماد بودن امریکا افزود : کشورهای مستکبر اهل اخلاق و وفا به پیمان نیستند  که به همین دلیل پیروی از منویات رهبرمعظم انقلاب باید راهکاراصلی دیپلمات های ایران در مقابله با مکر و حیله کشورهای غرب به ویژه آمریکا باشد.
امام جمعه موقت رشت در ادامه با گرامیداشت سالروز آغاز امامت حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف ، پیروی از ولایت فقیه را معیاری اساسی از ارادت به حجت حق در دوران غیبت توصیف کرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به در پیش بودن هفته ی وحدت بر لزوم اتحاد امت اسلام در برابر ترفندهای دشمنان اسلام تاکید کرد و گفت : حضور پرشور مردم مسلمان کشورهای دنیا  در مراسم اربعین حسینی جلوه ای زیبایی از اتحاد و برادری امت اسلام است که باید الگو قرار گیرد.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله زاده  سیاست دوگانه  دنیای غرب در خصوص حقوق بشر را تبیین کرد و افزود : حمایت از گروه های تکفیری – تروریستی مانند داعش مصداق بارزی از سیاست دوگانه آمریکا و صهیونیسم جهانی در قبال حقوق بشر است.
امام جمعه موقت رشت تصریح کرد : کشورهای مدعی رعایت حقوق بشر در حالیکه با تبلیغات زیاد رعایت حقوق حیوانات را برای جهانیان فریاد می زنند ، چشم و گوش خود را برای شنیدن صدای صدها هزار مسلمان مظلوم و بی دفاع سوریه و یمن بسته اند.
 
منبع : خبر گیلان